bu gece itibarı ile açılmış olan yeni alanımız.

dergi ve radyoyu tek bir sitede topladık, çok da güzel oldu.
artık dergi okurken, radyo da dinlenebilecek*

radyo yayıncısı olmak ya da dergimizde yazı yayınlatmak için iletişim bölümündeki mail adreslerinden yararlanabilirsiniz.
sözlük içinden, sorumlu kişi/kişiler ile doğrudan iletişim kurmak için, istatistikler bölümündeki görev dağılımına bakabilirsiniz.
istatistiklere gitmek için tıklayın

programlardan / yeni yazılardan /sözlükle ilgili duyurulardan haberdar olmak için bildirimleri kabul etmeyi unutmayın.

ilerleyen zamanlarda, radyo yayınlarının tekrarı da blog.kafasozluk.com üzerinden ulaşılabilir olacak.
sözlük içindeki öne çıkan tanımları da derleyip, blog.kafasozluk.com üzerinden paylaşacağız.

sıradaki müjdemiz, oyun. kafasozluk. com'u açmak üzerine olacak.
ilk yükleyeceğimiz oyun, satranç olacak.
grup oyunları ile sözlük entegrasyonu üzerinden yayılmacı bir politika izleyeceğiz.

doğunun ayısı durmayacak *

sizleri pek seviyorum.
devamını gör...
hayırlı olsun dedırten habere özne site.
devamını gör...
helal olsun be size!
devamını gör...
hayırlı uğurlu olsun dediğim başlıktır.

oralarda gezeriz. kafa sözlük neredeyse oradayız. şu ios uygulaması gelsin artık. yoldaş gözünü seveyim. iko abi hadi abi yaparsın abi. sağ ol kafa sözlük. yanındayız yazarız.
devamını gör...
oyun kısmına barbie giydirmeyi de istediğim yenilik. podyuma çıkarıp en güzel barbie’yi seçeriz. düşün yoldaş’ım.
devamını gör...
(bkz: belediye çalışıyor beyler)
devamını gör...
adam lazım olabilir. işler büyüyor vesselam. yoldaş kardeşim tebrikler ama sen çok yoruluyorsun bence.
devamını gör...
iko'nun yine mesailerde olması olayıdır. benim en çok arzu ettiğim şey ekşişeyler tarzı bir site. madalyalı tanımların tek bir yerde toplanması bile aynı kapıya çıkar. belki de var öyle bir şey ben bilmiyorum.
devamını gör...
i have a radyo
i have a dergi
ıhhh blog. kafasözlük
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
adresi şudur;

blog.kafasozluk.com

yazı var, açıklama var, adres yok.*
devamını gör...
radyo.kafasozluk.com'dan daha derli toplu durandır.
ben beğendim, karanlık mod gelirse tamam olur.

düzeltme: hayaldi, gerçek oldu...
devamını gör...
böyle olmaz. yeterince şey açılmadı. hala sözlükte yazanlar görüyorum. başka bişiler daha açın.
devamını gör...
gece yayinlanan cumhurbaskanlik kararnameleri kadar sasirtan yenilik. neden cunku gece gunduz durmuyorlardi, cok calisiyorlardi... sozluge ve yazarlara hayirli olsundu.
dipnot: ana sayfadaki dergi butonundan direk blog adresine ulasmak mumkun...
devamını gör...
hayırlı olsun
devamını gör...
şahsım olarak sadece alt alan adı konfigürasyonu, url yönlendirmesi, dosya taşıma ve barındırma alanı/veritabanı tahsisi gibi konularda çalıştığım, geri kalan tüm teknik işleri gomercan tarafından yapılmış olan yeni alanımız.

hayırlı olsun.
devamını gör...
cinsellik ve seks ile alakalı bir program yaparak insanları bilgilendirmek istediğimi ilettim fakat olumsuz bir yanıt aldım.
cinsellik ve seks' e bu kadar kapalı olmanızdan dolayı sizleri kınıyor ve burayı elbet bir günseks cehennemi' ne dönüştüreceğimi de tekrardan söylüyorum.
devamını gör...
bir süre kafa iznine çıktık. bu adam yine rahat durmamış. oynaya oynaya bozacak sözlüğü. bir gün sözlüğe girdiğimde kendimi tinder’da bulacağım diye korkuyorum. kutu efes içen birinden herşey beklenir. adam tehlikeli.

efendim neymiş yeni özellik diye tıkladım dergiye ve şok beğendim. daha derli toplu olmuş. radyo dinlerken güzel yazıları okumak bonus gibi gerçekten. emeği geçenleri tebrik ediyor ve alayının üzerine, sol elimle su serperek kutsuyorum. (bkz: kocaman alkış)

ancak üzerinde çalışılan online satranç işi biraz kendi ayağına sıkmak gibi geliyor bana. şimdi ben piyonumla rakibin kalesine uçan tekme mi atayım, sözlüğe yazı mı gireyim? iki işi bir arada yapabilsem, siyatsetçi olur hem yalan söyler hem merkez bankasını boşaltırdım. bak bak bak göndermeye bak. huyum kurusun.

aman yoldaş, sen yine kutu kutu efes iç ama kendi topuğuna sıkma derim. sonra tanım sayısı düşüyor diye kendini köprü altlarına vuruyorsun. etme.

sözlük spotu: lütfen tanımlarımızı nokta ile bitirelim. bakınız nokta.

sonradan görme edit: sözlüğe döndüğüm belli oluyor değil mi? bir yazıda tam 128 harf hatası yapmışım yine. düzelt düzelt bitmiyor. ancak havalardan değerli dostlar... idare edin artık. yoldaşın o güzel türkçesiyle dediği gibi “havaların niye bu kadar sıcak olduğunun bir manası yok”.

bu vesile ile özelden yazan dostlara teşekkürler.
devamını gör...
canımız radyo yöneticimiz gomercan'ın hayata geçirdiği proje.
bugün detaylı inceleme fırsatım oldu. çok çok çok güzel olmuş.* eline, emeğine sağlık. yeni sezona bomba gibi hazırlanıyoruz... gözümüzün önünde serpiliyor canım sözlük.
kalpler kalpler kalpler!
devamını gör...
hayırlı olsun hoş bir şeyler olmuş *
devamını gör...
desteklemediğim çük sok oluşumlar. her şeyin bir vakti zamanı var kimler gazlıyor bilmiyorum da çanakokey.kafasozluk te açın tabuta son çiviyi çakın. milletin entri girdiği yok dc'den radyodan ordan burdan birbirine yürümekten. 3-5 ay sonra burda sinek avlarken en azından bazı gençlerin cinsel hayatına olumlu yönde katkılarımız oldu bir kaç çifti de evlendirdik ne güzel anılar biriktirdik diye avunulmaya çalışılır güya ileride torunlara falan anlatılmak üzere belleğin tozlu raflarına kaldırılır. vaktiyle böyle bir oluşum başlattık vs derken o nesil sözlükten falan bir haber olacağından boomer anısına kulak asmadan olay mahallini terkederler.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"blog.normalsozluk.com" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim