1049.
valla demeyeyim demeyeyim diye çok direndim. ama artık diyeceğim, sana harcadığım mesaiye yazık, senin aldığın oksijene yazık. benimleyken eski sevgilini unutamaman bir yana ağzıma s.çman da bir yana orada burada bana toksik demen nedir ya? benden ayrıldığın gibi koşa koşa döndüğün kadının da senin yüz üstü bırakması inanır mısın hiiiiç üzmedi beni. bana ve hatta ona buna yarabandı gibi davranmadan önce narsistligini kabullenip tedavi olmani öneririm. kaç yaşına gelmiş adamsın hala neyin ne olduğunu ayırt edemiyorsun. yaşadığım tüm kötü deneyimler bir yana senin hainliğin bir yana. rezilsin.

bu yaşıma kadar da kimse hakkında böyle şeyler yazmadım, varlığından irrite oluyorum. maskelerinden, çoklu kişiliklerinden ve hatta masum rolünden ölesiye tiksiniyorum. çizdiğin beyefendi profilin değil içindeki o pislik adamın kaderini yaşayacaksın. ve bunları sonuna kadar hakettiğini içinde bir yerde hep bileceksin. hadi selametle.
devamını gör...
1050.
olmayacak inan. salla gitsin. sana seven mi yok? bırak beni vallahi. salağın biriyim ben. görebileceğin her yerden engelle beni gitsin. yerinde olsam böyle yapardım. gençsin güzelsin, arzulusun, bırak başkaları seninle olmak için çaba sarf etsin.

bunca zaman bana tahammül ettiğin için teşekkür ederim. karşına sevebileceğin biri çıkacaktır. senin kadar cesur ve istekli, iyi kalpli biri vardır herhalde.. vallahi mutlu olacaksın, gönülden inanıyorum.
en sevdiğin çiçeklerle gelecek o.

ekleme: ben aşk maşk yaşayamam. talihim gülerse belki üç beş sene sonra. ama böyle bir şeye hazır değilim. hayatımda her şey tamam da eksik olan aşkmış gibi davranamam. bencil değilim. sadece senin olduğun yerin çok gerisindeyim. her anlamda. bana bir fırsat ver demiyorum. beni defterden sil. en doğrusu bu çünkü. oyun oynamıyorum. gerçekleri söylüyorum.
devamını gör...
1051.
yasakçı olma.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"diyelim ki o bunu okuyor" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim