turuncu sayfa yazar profili

turuncu sayfa kapak fotoğrafı
turuncu sayfa profil fotoğrafı
rozet
karma: 159 tanım: 2 başlık: 1 takipçi: 6

son tanımları


sözlük dergi turuncu sayfa

an itibarıyla mesaj alımı açılmıştır. iletmek istediğiniz sorunları [email protected] adresine yollayabileceğiniz gibi, mesaj kutusuna da portakallayabilirsiniz.
devamını gör...

sözlük dergi turuncu sayfa

değerli yazarlar, merhaba.

sevgili yoldaş benjamin franklin’in istemeden (ya da isteyerek) verdiği spoiler’la birlikte bir dergi çıkacağı haberini almıştınız fakat ''turuncu sayfa''dan haberiniz yoktu elbette. haberin şahsım tarafından verilmesi için çok emek gösterip uğraş içerisine girdim, köşe bucak saklandım ve şimdi karşınızdayım! derginin yayınlanmasıyla birlikte turuncu sayfa köşesi gururla sunar:

turuncu sayfa, yaşadığınız sorunlarınızı ve hayata dair sorularınızı aktarabileceğiniz, derginin güzide bir yerinde bulunan bir köşe. turuncu sayfa o sorunlara ve sıkıntılara bir çözüm önerisi getirmeye çalışacak.
21. yüzyılda birine şunu yap, bunu yapma demek kâle alınabilecek bir eylem olarak gözükmüyor. bir insanın sevip sevmediklerini, ilgi alanlarını, kalbini neyin attırdığını bilmeden ve o kişiyi tanımadan bu tarz öneriler vermek kişisel gelişim kitabı hissiyatı verebilir. oysa turuncu sayfanın herkesten akıllı, herkesten daha çok bilen, hiçbir sorunla karşılaşmayan bir insan tipi oluşturmak gibi bir amacı yok. tam tersi, elinde olsa bu algıdan koşarak kaçar. turuncu sayfanın tek amacı, yaşanan sorunlara bilgisi, deneyimleri ve araştırmaları sonucu bir çözüm yolu bulmaya çalışmak.

eğer siz de sorunlarınızın bu köşede yer bulmasını isterseniz, hayata dair soru ve sorunlarınızı [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. e-posta yollarken yeni yarattığınız mahlaslarınızı yazmayı aman unutmayın!

edit: turuncu sayfa konseptini biraz daha açacak ve sorulan sorulara cevap verecek olursak:

amacımız sadece ilişkiler üzerine değil de genel olarak hayata dair sorunlara (sosyal sorunlar) cevap getirebilmek. güzin abla konseptinden esinlenildiği bir gerçek fakat yazılanlar okunduğunda ilerleyen zamanlarda nasihat vermekten farklı bir çizgi çizdiğimizin fark edilebileceğini düşünüyorum.

bir kişinin her alanda bilgi birikimine ve deneyime sahip olmasının ne yazık ki imkânı yok. gerektiği zamanlarda turuncu sayfa'nın yardım alacağı veya kadrosuna katacağı kişi/ler olabilir. bunu zaman gösterecek. yine de güven açısından elbette tek kişi olmak daha sağlıklı olacaktır.

son olarak, turuncu sayfa daha çok yeni, rayına oturmasını beklemenizi içtenlikle rica ediyorum.
devamını gör...

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim