zaman tüneli

aday değil, aday adayıdır. ya okuduğunuzu anlamıyorsunuz ya da algı yapmak için yanlış bilgi veriyorsunuz, ikisi de berbat bir durum.
devamını gör...

y-chp'nin iskilipçi mv adayı.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...

son bir buçuk aydır yoğun olarak var.
insanların umrunda değil biliyorum fakat şunu yenemiyorum.
devamını gör...

biri bana kısa bir süre önce 'seni güldürmeyi seviyorum çok güzel gülüyorsun' demişti. her ne kadar söyleyen kişi şu an hayatımda olmasa da aldığım en samimi iltifattı.
devamını gör...

bu z kuşağı kadar aklı havada bir kuşak yok. ona buna ihtiyar dede diyip ümit amcaya vitrin oluyorlar vallahi kimin kızıysa adama üzüldüm. yarın hizbullah gelse kim kime çakar görürler.
devamını gör...

buradan
y-chp istanbul mv adayı fatma yavuz'un ex akapeli ve fetöcü hakan şükür'e aşuremizi kaynatacağız tadından vermeyecek mesajıdır. akp'den umduğunu bulamayıp y-chp'den bulmaya çalışıyor muhtemelen. bunun gibileri aday gösterip oylar bölünüyor demek tam bir akıl tutulması. siz zaten iktidar olmamak için her şeyi yapıyorsunuz.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...

bütün isteklerim çok külfetli ve aşkın.
devamını gör...

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...

öyle yapıyorum zaten bir de emir veriyor hayret bir şey *
devamını gör...

kuzenim solak. taşındığımızda sağ olsun yardıma geldi ve büyük bir özenle mutfağı yerleştirdi. yerleştirirken de bana "ben solağım. sağ elimi kullanıyor gibi dizmeye çalışacağım ama muhtemelen olmayacak. siz sonra kendinize göre halledersiniz." dedi. daha önce hiç solağın yaptığı işi görmeyen ben de aynalayacak sanıp "sorun değil abla, hallederiz" dedim. 3 dakika sonra gözümün önündeki çatalı bulmak için 45 saniye çekmeceyle bakıştım. işte o an anladım #1010372 şu entrydeki sevinç neden bu kadar yoğun.

solaklar için tüm dünya tersine işliyor.
devamını gör...

gerçeklik payı olmayan her zorlama ve hayal gücünden yoksun film aynı kaderi paylaşır.
devamını gör...

yazmak istiyorum. yeniden yazabilmek. pas tutmuş cümlelerden arınıp eskisi gibi yazabilmek. iyi kötü demeden, içimden ne geçerse hepsini yazabilmek. daha çok okuyup kelimelerin sınırlarına takılmadan en tuhaf hikayelerimi bile özgürce yazabilmek. sadece yazabilmek...
devamını gör...

ileri seviyede fiziksel olarak vücudunuzu yavaş yavaş yer. mide sorunları, ciltte lekeler, elde ve vücutta egzama, bazen de kalbinize bıçak giriyormuş hissi, son olarak da kulak çınlaması.
devamını gör...

"ben zamanı öldürürüm zaman beni öldürürken."
devamını gör...

#2486116 saçların yarım olmasına yardım ve yataklık etmiş bir tam olmaya çalışan fotoğraf da denebilir.
devamını gör...

türk filmleri bu konuda oldukça kötü. ancak gülmek için izlenebilir, hatta onun için bile değmez tamamen zaman kaybı. beceriksiz olduklarını kabul etmeyip ısrarla cinli film çekmeye ve ortalığı film çöplüğüne çevirmeye devam ediyorlar*
devamını gör...

ota boka kafayı takmanın tıptaki adı. sağolsun kendisi sayesinde mideyi de pert ettik çok şükür. hayır yani takınca taç mı yaptık zannediyoruz bilmem ki.*
devamını gör...

insanlar vardır ki dünyâları, böyle, hep "kelimeler"le örülmüştür. onlar kelimelerle duyar, kelimelerle düşünür; kelimeleri birer mücevher dizisi gibi, her kıymetin üstünde tutarlar.*
devamını gör...

öyle bi gaza getiriyorsunuz ki şuraya fotoğraf atmaktan korkuyorum artık. gerçi özelden her yerimin fotosunu atmışımdır ama olsundu, umuma yaymayacağım kendimi.
devamını gör...

gerçekten zamanla her şeyin geçeceği gerçeği.
devamını gör...
daha fazla yükle

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim