1.
istanbullular’ın anlık bakiye görüntüleme, hareketleri takip edebilme, aylık abonman, lira yükleme veya talimat oluşturma, konumunuza en yakın istanbulkart yükleme ve harcama noktalarını harita üzerinde görüntüleyebilme, okut-geç özelliği ile uygulama üzerinden karekodu okutarak qr geçiş yapabilme (pilot bölgelerde geçerli) gibi işlemlerin yapıldığı seyahat kartı uygulaması.
devamını gör...
2.
istanbul'da yaşayan insanlara biraz da olsa kolaylık sağlayan uygulama..
devamını gör...
3.
nfc özellikli bir telefonunuz varsa bekleyen talimatları anında kartınıza aktarabildiğiniz uygulama

örneğin paycell uygulamasında kazandığınız puanlarla 10 tl veya 20 tl bakiye yükleme talimatı verip nfc ile yükleyebilirsiniz.

aynı şekilde migrosta kazandığınız money puanları da.
devamını gör...
bazı marmaray ve metrobüs duraklarında bazen sorun çıkartan uygulama. geçersiz işlem, geçersiz kart vb. hatalar verebiliyor. bir turnikede hata veren hemen yanındakinde çalışabiliyor. halen yol alması lazım.
devamını gör...
teoride zehir gibi, pratik dersen...

denemedim ama pratikte de zehir gibiyse süper uygulama.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"istanbulkart mobil" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim