etik dinleyici yazar profili

etik dinleyici kapak fotoğrafı
etik dinleyici profil fotoğrafı
rozet
karma: 1180 tanım: 226 başlık: 14 takipçi: 33

son tanımları


henceforth dance radyo yayını

açtığım an touch it ile beni karşılayan yayındır. *
devamını gör...

etik dinleyici ile akvaryum radyo yayını

başlamış bulunmaktayım, buradan eşlik edebilirsiniz.
devamını gör...

etik dinleyici ile akvaryum radyo yayını

görsel

eeeeyyyyyyyy yo!
yeni gün, yeni saat ile yeni sayılabilecek bir sezona giriş yapmanın heyecanını yaşıyorum, evvet. bu akşamki yayında ki muhtemelen 21:00 sularında başlamayı umuyorum herhangi bir terso olmazsa, buna da evvet.
peki ne çalıcam? drill. evet. drill. ama öyle çok kovalamadım, eskiden severek dinlediğim birkaç parça ve bunlara ek olarak birkaç parça daha.
1-1buçuk saatlik bir vakit kaybı için hazır olduğunuzu düşünüyorsanız bu süre zarfı içerisinde kulaklarınızda yer etmek isterim.
sevgiler ve saygılar.
devamını gör...

pame radyo yayını

boumpam ya da boom pam -artık hangisi doğruysa- eseri ile tanıyıp aklımı kaybetmeme vesile olmuş güzel insana yer verilecek yayındır. şartlar mümkün kıldığı sürece bu gece kulağım sizde olacak umuyorum, şimdiden güzel bir yayın diliyorum.
devamını gör...

i monster

birçok enfes işe imza atmış ve hatta birçoğunun da parçası olmuş grup. bu parçası olmuş kısmını açmam gerekirse, kendi parçalarına ek olarak da birçok sevdiğim parçada kendilerinin şarkılarından sample'lar işitebiliyorsunuz. cümle biraz düşük olmuş olabilir, affola. pek fazla uzatmadan samplelarını içeren birkaç parça linkleyerek uzaklaşmak isterim.

önceliği mutlak suretle lupe fiasco'ya vermek durumundayım, buradan lupe'nin jill scott ile ortak parçası daydreamin'i dinleyebilirsiniz ki grubun daydream in blue parçasından samplelanmış bir iş.

değinmek istediğim bir diğer iş ise outerspace'in samplelandığı parça ile aynı ismi taşıyan heaven'ı. ki ona da buradan erişebilirsiniz ve aynı zamanda yine aynı parçadan samplelanan bir de türkçe parça var ki, iyyüffff. ados'un eskiz albümünden sorma isimli parçası, ona da buradan erişebilirsiniz.
devamını gör...

sözlük radyo kaçak yayınları

çok sevgili cenk'in endlessı belki etik dinleyicinin de olabilir an dahilinde. bilemiyorum.
devamını gör...

etik dinleyici ile akvaryum radyo yayını

normal şartlar altında girift radyo yayını sonrası 22:30 sularında başlayan bu 1 saatlik zaman kaybı sanıyorum bu akşam olmayacak, olamayacak çünkü olduramadım ne yazık ki ancak bu süre zarfında da boş durduğum düşünülmesin, bi' şeyler var kafamda, kafalarımızda. en yakın zamanda güzel 1 takım gelişmeler ile yeniden görüşüp, kucaklaşmak dileği ile.
devamını gör...

geceye yaşamak için bir sebep bırak

ölememek.
devamını gör...

etik dinleyici ile akvaryum radyo yayını

yayında yer verdiğim şarkılara buradan erişebilirsiniz.
devamını gör...

girift radyo yayını

benim için çok değerli ve bir o kadar da özel bir adamın bana kattığı onlarca hatta belki yüzlerce güzel şeyden biri de bu er bireydir. (bkz: güncel gürsel artıktay)

yine çok özel bir adamın seçkisi ile bu gece kendisini dinlemek fazlasıyla mesut etti beni açıkçası.
devamını gör...

etik dinleyici ile akvaryum radyo yayını

girift radyo yayını sonrası hemen hemen 22:30 sularında ortaya karışık bir şeyler çalmayı düşünmekteyim. henüz bir çalma listesi oluşturmadım, bakalım neler dinlicez. görüşmek üzere.
devamını gör...

sözlük radyosu

görsel
devamını gör...

etik dinleyici ile akvaryum radyo yayını

buraya yazmayı unuttum, krs one ile başladım.
devamını gör...

geceye nazım hikmet'ten bir şiir bırak

görsel
devamını gör...

sözlük yazarlarının bildiği en edepsiz şarkı

necro abimizin çoğu şarkısı bu tanıma fazlasıyla uymakta ancak ben bu abimizin i wanna fuck isimli parçasını seslendiren bir hanım birey coverını linklemek isterim.

devamını gör...

alluvial

2016 senesinden bu yana faal olan atmosferik death metal grubu. ilk yıllarındaki işleri genel olarak enstrümental ağırlıklı olsa da ikinci stüdyo albümleri olan sarcoma ile birlikte "bazı şeyler" duymaya başlıyoruz.
gruptaki iş dağılımında tim walker bass ile, matthew paulazzo davul, wes hauch gitar ve kevin muller ise vokal konusunda kendisine düşen görevi hakkı ile yerine getirmekte.
ilk albümleri olan the deep longing for annihilation, 2017 senesinde yayınlandı ve tamamı enstrümental parçalardan oluşan 10 şarkı içermekte.
girdinin başlarında da belirttiğim üzere, ikinci albümleri olan sarcoma ile bir şeyler duymaya başlıyoruz ki bu albüm de 2021 mayısının sonlarına doğru yayınlandı. yine 10 parçadan oluşan albümde 40 stories, ulysses, the putrid sunrise için klip de yayınladılar. benim albümden favorim ise kesinlikle 40 stories parçası oldu ki şuradan dinleyebilir, izleyebilirsiniz.
devamını gör...

farazi v kayra

bundan sonra muhtemelen bir daha yeni bi' iş ile dinleyemeyeceğimiz ikili.
devamını gör...

fuzuli kantatası

her ne kadar şövket elekberova'dan dinlemiş ve aklımı kaybetmiş olsam da çok sevgili güllü muradova'nın da canlı performansı akıllara zarardır.
şuradan siz de bu orgazma vakıf olabilirsiniz.
devamını gör...

etik dinleyici ile akvaryum radyo yayını

knock out eşliğinde başlamış bulunmaktayım. buradan eşlik edebilirsinizz.
devamını gör...

cemil ipekçi

rapçi olsa kendisi ile feat atacaklar var.
(bkz: 3459)
devamını gör...
devamı...

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim