1.
kahve konusunda yeni bir boyutla tanışmak isteyenlerin mutlaka denemesi gereken french press benzeri bir aparat ve kahve demleme yöntemi. 30 dolar civarı bir fiyatla orijinal ürünü temin etmek mümkün

devamını gör...
silindirik plastik yapıda, metal ya da kağıt filtre kullanılabilen (yanında 350 adet kağıt filtre ile geliyor) filtre kahve aracı. özellikle plastik ve taşınabilir olması sebebiyle yolculuklarda kahveye kolayca ulaşmak isteyenler için kullanışlı bir ürün. onun dışında yalnız yaşayan ya da küçük porsiyonlarda kahve tüketenler için ev kullanımında da oldukça işlevsel.
silindir yapıya eklemlenen şırınga şeklinde bir piston ve kafes şeklinde bir filtre tutucusundan oluşuyor. filtre tutucusuna filtreyi yerleştirip gövdeye takıyorsunuz, hazneye kahve ve uygun sıcaklıkta suyu ekledikten sonra doğru zamanda pistona basarak mis gibi demlenmiş kahvenizi alıyorsunuz. temizlemesi ve taşınması da fazlaca kolay. bir de el değirmeni alıp (hand grinder) her zaman taze ve nitelikli kahveye erişebilirsiniz.
devamını gör...
ortası boş halka frizbiyi yapan kişinin icat ettiği kahve demleme aparatıdır. mucit amca frizbi şirketini satmış zamanında ama bunu satmamış, akıllılık ederek. ilk girdide 30 dolar civarı diye bir fiyat diye yazmış iko. valla türkiye'de yakın zamanda 500-600 lira arası satılıyordu. artık kaç liraya satılır belli değil. zaten dünyada kahve krizi var. bizde de dolar krizi. ayropireslen de içmeyiverin gari.

not: bu cıncıklan uçakta kahve demlerseniz mile high brew club'a girmiş oluyonuz.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim