1.
macromedia firmasının geliştirirken "ehh bunla mı uğraşacağım" deyip kenara attığı, apple'ın sahip cıkıp geliştirdiği programın 10 ve üstü sürümlere x ismi verdiği montaj programı. kullanımı diğer edit programlarına göre daha zor gibi gelse bile kısa zamanda aslında kullanıcı dostu bir arayüz ve manyetik timeline ile senin üzerinden iş yükünü alarak adeta bir iş arkadaşı olan video edit programı.
tek kötü huyunun sadece mac os işletim sisteminde çalışıyor olması.
devamını gör...
2. (tematik)
adobe premire pro yerine alınabilecek en iyi video editine programı. adobe premiere pro ile özellikler açısından eş tutulmasada eğer yarı profesyonel olarak video montajlayacaksınız, fiyat ve özellik kıyaslamasında en iyisi. adobe premire pro'ya parayı kıyamayınca pek çok alternatif denilen video montaj programının deneme sürümünü kullandım (filmora, lightworks, hit film, da vinci ), açıkçası bir kısmı kıytırık videopad'den bile kötüydü. sonunda final cut pro x'de karar verdim. ödemesi yıllık üyelik şeklinde değil, sadece tek bir ödeme. pek çok video ve ses efekti sunuyor, yazı şablonları fena değil. sunulan efekt ve şablonların yanı sıra kendi şablonunuzu yaratma şansınız var. efektleri manuel olarak değiştirebilirsiniz. pek çok farklı formatta çıktı alma ve sosyal medyada direk paylaşma şansınız var.
devamını gör...
macbook pro kullanma nedenlerimden biridir. doğrusal olmayan kurgu tekniklerini 90'lı yılların ikinci yarısından itibaren takip ediyorum. büyük ölçüde hepsini denedim. ama final cut pro bende kullanıcı dostu olması ve geniş efekt (3 parti eklemeleriyle) arşivi ile beni kendine bağlıyor. özellikle sosyal medya için yaptığım videolarımın editlenmesinde bana destek olması nedeniyle kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"final cut pro x" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim