beni bilen bilir biraz atik pampanızım. . yine bir gün lisede uyandım ve sınıftan hiç ses çıkmıyordu.o da ne sınıfta kimse yok,ama bir yerlede gürültü geliyor. gürültüyü takip edince herkesin okuldan çıktığını gördüm.bu benim sıradan bir günümdü çünkü okul çıkışı uyanmayı severim. tekrar gidip uyumayı denemek aklımdan geçmedi değil ve tam buna yeltenecekken bir de ne göreyim? aman allahım oda ne kekolar... okulun girişinde bekliyor ve kızlara laf atıyorlar. bizim pısırık erkekler de gülüp geçiyordu. kekolar çıldırmıştı, kekolar azimliydi, kekolar azgındı... durumu farkedince ilk önce sırtımda taşıdığım pompalıyı sıranın altına koydum çünkü adil olmalı ve iyi bir ders vermeliydim.ve bu bir hikaye olduğundan direk 3 kekonun karşısına kahraman gibi dikildim.o sırada kızlar gedeolu gedeolu bizi kurtar dediğini duyar gibiydim.ilk keko alışkın olduğum bir hamle yaptı ve 50 kuruş istedi. asıl niyetleri beni dövmek olduğunu anlamam uzun sürmedi. ve elim cebime gitti... tabi kekonun gözüde cebime gitti,tam o sırada cebimden çıkan elim ilk kekonun suratına son sürat giden bir jet gibi çarpmıştı. ne olduğunu anlamayarak kendini arabanın üzerine attı. kalkacağını sanmıyordum. ikinci keko bana sonsürat saldırırken tespihini elinden alıp boynuna dolamam pek uzun sürmedi. ikinci kekoyu oracıkta boğmuştum. son keko ise sona kalan keko edasıyla ben onlara benzemem diyip cebinden silahını çıkardı ve göğüsüme 1 el ateş etti. tüm kızlar bir anda 'hııhhhhh' diye korkuyla karışık bir ses çıkardı. neyseki mermi dedemin bana emanet ettiği köstekli saate isbet etmişti. bir çita hızıyla hareket edip silağı elinden aldım. almamla ağzına zütürüp şarjörü sıfırlamam bir oldu.
tam o sırada tüm kızlar twerk yapmaya, balkondan bakan teyze sütyenindeki 5 liraları üstümden saçmaya ve pısırık erkeklerin ayağımı öpüp 'bizede öğret' demeye başladı.
devamını gör...
yaaaa dakikalarımı geri ver hikmet amca.
devamını gör...
yarın gel kafa sözlük konseyi' nde sefir olarak işe başla.
devamını gör...
(bkz: yallah donanımhaber foruma)
devamını gör...
(bkz: pampa) (bkz: gedeolu) (bkz: keko) (bkz: ağzına zütürüp)
bu bir incicidir. incici detected. derhal çıkış yapınız. yanlış sözlüktesiniz.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"13 ocak 2021 kekoları dövmem" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim