1.
anlık kg fiyatı yerinde alırsan 1 tl dir. ekme maliyetleri 2 dekarda 5000 tl yi bulduğu için biçimde de bu fiyat değişmeyecek. süt ün de stoğu yapılamaz ki arkadaş zaten peynirler de satılamadığı için mandıralara iade ediliyormuş bir çoğu. lor yaparlar artık zeyrinyağı döker bana bana yeris xd.
devamını gör...