zafer partisi genel başkanı ümit özdağ, sığınmacılar hakkında açıklamalarda bulundu.

özdağ:

-gelin türk halkı’na soralım sığınmacılar kalsın mı gitsin mi diye referandum yapalım. yüreğiniz var mı?

-eğer kalsınlar çıkarsa zafer partisi’ni kapatır giderim.

•anka
devamını gör...
ya bu ülkede ne zaman referandumla bir yere varılabildi?
12 eylül anayasası referandumla gelip de içinden geçmedi mi bu ülkenin?
bugünkü yönetim biçimi referandumla yerleşmedi mi?
şu ülkeyi norveç'miş gibi hayal edip durmayın artık.
devamını gör...
özdağın, 'ben siyasal islama oy verdim, niyet önemli' diyen %51lik cehennemlikler yüzünden sonucu 'kalsın' çıkacak referandum ile boyunun ölçüsünü alacağı açıklamadır. bu kesim, şamda namaz kılacaz naralarıyla suriyelilerin bu duruma düşmesine neden oldu. bunun sorumlularını son seçimde yine seçti. tüm bunları kendi dini için yaptığını düşündü. satanism is coming.
devamını gör...
ümit özdağ barınağa kapatılsın diyenler favı çaksın 3 favdan aşağı gelirse hesabı kapatıp gidiyorum
devamını gör...
alırken sordular mı ki kalsın mı diye sorsunlar. mülteci sorunu bugün ortaya çıkan birşey değil. mülteciler geldiğinden beri nelere sebep oldukları ortada. buna rağmen hergün türban gündemi yaratan iktidar bu konuyu asla gündemine almayıp yokmuş gibi davranmaya devam ediyor. arasıra yaptıkları açıklamalarda hiçbir zaman çözüm odaklı olmadı zaten. gariban edebiyatı, din mastürbasyonu, harcanan meblağ ve gerekirse bir o kadar daha harcanacağı açıklamaları, reisinden soylusuna kadar hepsinin ağzında bir gitmeyecekler göndermeyeceğiz nidaları falan filan.

hiçbir konuda planlama yapacak, yönetecek, düzeltip iyileştirecek donanımı yok koltuklarda oturanların. buna rağmen asla bir bilene danışma, işi ehline verme gibi eğilimleri de yok. kendini her konuda bilirkişi ilan eden bir adam ve liyakatsizlik sonucu bir yerlere getirdiği beceriksiz avaneleri göz parıltısı ile ekonomi düzeltip, bakara makara ile koyun güderken bunlardan çözüm beklemek saflık. jelibon rezervdir diyip lafında ısrar edecek kadar şuursuz kitlenin başkasından ben beceremedim gel yardım et bir fikir ver demesi de olası değil. bunu yapmayan adam referandum mu yapar?
devamını gör...
umit ozdag abicim sizin yaptiginiz sovenistlikten tiksinti geldi. cok degil aylar once ciddi bir secime girdik. secimde multecilere yonelik hangi projeleri halka sundunuz? “gon de re ce giz” diye bos keseden sallayan piro dedeyle bakanlik antlasmaniz disinda elle tutulur hangi plani programi yaptiniz? multeci krizi icin somut olarak sunabileceginiz bir yaptirim var mi? bize bunlar lazim. turk halki siginmaci istiyor istemiyor degil mesele, turk halki multeci krizine yonelik cozum istiyor, bu mesele. de bu nerede, bu yok. e o zaman mecburi oyna devam.
su multeci krizine ragmen rte’ye secimi kazandiran sizsiniz, simdi artistlige luzum yok. zira ne iktidar cephesinde, halk kesiminde kaale alindiginiz falan yok.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"21 eylül 2023 ümit özdağ'ın sığınmacı açıklaması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim