saat 22:00'de başlayacaktır.

d grubundan bu ikisi ilk 2 olarak çıkacak herhalde ama hangisinin lider olarak çıkacağını da belirleyecek maç bu olabilir.

hollanda'ya özel olmasa da belli bir sempatim olduğundan onları tutuyorum. fransa'ya özel bir gıcıklığım olduğundan zaten karşılarında ispanya (bunlara ileri derecede kılım) olmadığı sürece rakiplerini tutardım. *
devamını gör...
takip edebildiğim kadarıyla prieneus'la hemen hemen aynı takımları destekledik bugün farklı tarafları tutacağız belli ki. * maça gelirsek seyir keyfi yüksek alacağını düşündüğüm bir maç olacak gibi duruyor umarım öyle olur.
devamını gör...
portakalların fildişi ve gana'ya karşı mücadele verdiği maç. güya avrupa ülkeleri. takımların neredeyse yarısı siyahi. sömüre sömüre bitiremediler.
devamını gör...
hollanda'nın yüksek konsantrasyonla oynaması gereken maç. aksi halde fransa cezayı anında keser. mbappe'nin olmaması fransa için bir handikap. ilk çeyrekte tempolu bir maç izledik. hollanda'nın da fransa'nın da kaçan pozisyonları var. güzel maç oluyor. umarım bu tempoda devam eder.
devamını gör...
çorumspor-yozgatspor tff 5. lig maçı tadında bir maç. taktik maktik artık her şey otomatikleşmiş. sahada forvet bile yok. bari ninja kaplumbağa oyuna girse de hareketlilik gelse.
devamını gör...
çok sıkıcı bir maçtı. hollanda çok iyi savunma yaptı ve fransa korkunç kötü hücum yaptı. bu ikisi aynı şey de olabilir duruma göre ama burada tablo öyle değil. fransa o kadar ofansif oynadı ki hollanda'nın savunamadığı net pozisyonlar da bulabildiler bu esnada ama bitiricilikleri amatör küme takımlarından halliceydi; yani bitiremeyicilikleri... euro 2020'de de ingiltere, danimarka'ya karşı aynen böyle kepaze bir bitiremeyicilikle oynamıştı yarı finalde. aslında aldıkları penaltı da yanlış karardı bence uzatmalarda ve ingiltere o kadar beceriksizdi ki maç penaltılara gidecekti; o ucuz numarayı yiyip penaltı verince hakem ingiltere lehine, ingilizler direkt finale kalmıştı. normalde danimarka-italya finali izleyecektik bence yoksa zira ingiltere'nin penaltılara kalan maçlardaki kaderi malum... raheem sterling'in tiyatrosuna inandı hakem maalesef ve ingilizler haksızca finale çıkmışlardı. dün gibi hatırlıyorum.

burada da fransa ona yakın beceriksizlikteydi işte bitiricilik söz konusu olduğunda; biraz daha az pozisyon buldular çünkü karşılarındaki takım danimarka değil hollanda ama gene de epey sayıda aşırı net pozisyonu rezilce harcadılar. yani ben eğlendim bir fransa antipatizanı olarak ama taraftarları saç baş yolmuştur...
devamını gör...
0-0 biten garabet. fenalık geldi içime. hiç yakıştıramadım şu iki takıma da.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"21 haziran 2024 hollanda fransa maçı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim