veryansıntv'nin aktardığına göre ismailağa cemaatine bağlı olan hiranur vakfında 2016 yıında15 yaşındaki bir erkek çocuk 11 yaşındaki başka bir erkek çocuğu taciz etmiş. olayla ilgili soruşturma başlatılmış. kaynak

ayrıca adı geçen oluşumun yurt dışından küçük çocukları getirip kendine bağlı müritler yetiştirdiği, itiraz edenleri ülkeden attırırız size diye tehdit ettiği de söyleniyor.

ey türk istikbalinin evladı! işte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur. mustafa kemal atatürk
devamını gör...
kendi mantıkları açısından doğal bir olaydır. o yaşlardayken çocuğun prostat bezine baskı yapıyorlar ki büyüdüğünde bamya çüklü, badem bıyıklı, ince sesli, ıslak dudaklı ve pembe yanaklı olsun.
devamını gör...
cümlenin içinde hiranur vakfı, ismailaga cemaati, hatta başındaki adın önemi yok cemaat lafı geçiyorsa haberin devamı çok tahmin edilebilir ve artık şaşırtıcı değil. herifler tacizi taciz olarak görmüyor ki, daha üstüne ne söyleyelim.

hâlâ cemaatlere çocuk gönderenlerde sikke sürülecek akıl yok.
devamını gör...
nerede bir pislik ahlaksızlık var yine bunlardan çıkıyor. virüs gibiler resmen. bunların eline çocuk teslim eden de zerre kadar beyin yok. ben devlet olsam tarikat cemaat eline çocuk teslim edenin gözünün yaşına bakmam vatandaşlıktan çıkarır çocuğu da koruma altına alırım. kimsenin bu memlekete ikinci kez fetö hadisesi yaşatmaya hakkı yok.
devamını gör...
(bkz: tarikat ve cemaatler kapatılsın)
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"30 kasım 2023 hiranur vakfında erkek çocuğun taciz edilmesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim