mehmet özhaseki, abd'nin, hedefleri doğrultusunda ak parti'yi iktidardan göndermek istediğini söyledi.


amerika'nın müdahil olduğu ve ortadoğu'daki bütün hedeflere ulaşabilmek için bizi iktidardan göndermeyi hedeflendiği bir seçime doğru gidiyoruz.

amerika'nın şimdiye kadar herhangi bir bölgeye gidip de iyilik, hayır, demokrasi, hoşgörü, insanlık götürdüğünü gördünüz mü? ırak'a girdiler, suriye civarında deaş'ı bahane ederek geldiler, afganistan'a, afrika ülkelerine her tarafa girdiler. hangisine hayır götürdüler şimdiye kadar şer, bela, kan ve gözyaşı götürdüler. şimdi de türkiye seçimlerini takip ediyorlar.

buradan
amerika'nın ortadoğu planlarını bozuyormuşuz.

bop eşbakanı mehmet karahanlı, deaş destekçisi laz ziya.
ak parti orta doğu ülkelerinin huzurunu ve güvenliğini kovalıyor.
devamını gör...
tamam mansur yavaş karşısında sandığa gömülen özhaseki.
devamını gör...
2001 seçimlerinde getirirken iyiydi.
devamını gör...
abd'den bildiriyorum. haberler iyi: hic oyle bir niyetleri yok. umurlarinda degil akp filan. kim gelirse onunla calisirlar, su an oldugu gibi. buyuk devlet olmak bunu gerektirir cunku. oyle 'firavun gibi devlet' deyip,15 temmuz'un sorumlusu ilan edip ardindan 10 milyar dolar sadaka atilinca 'bae dostumuz' denerek haysiyetli ve ciddiye alinan bir devlet olunmuyor sayelerinde.

iyice 1984'e dondu memleket anasini satayim. birkac ay once ne soylendigini unutmamizi istiyorlar resmen.
devamını gör...
ekonomik krizle iktidar oldular, şimdi daha büyük bir ekonomik kriz nedeniyle gitmeleri kuvvetle muhtemel ancak mızıkçılık yapıyorlar. ne güzel dünya lan. gelirken iyi giderken ühühühü. iyi o zaman seçime gitmeyelim.
devamını gör...
abd degildir o, abd olsa iki gun duramazsiniz demek istedigim beyanimsi.

ben de gondermek istiyorum bunlari, yoksa ben abd miyim?
devamını gör...
olm bu abd bencil bi devlet değil mi? neden her güzel şeyi bunlar istiyor?
devamını gör...
başlığa bak*
görsel
devamını gör...
bende istiyorum
devamını gör...
ne yani abd nin hükümeti değiştirebileceğimi mi iddia ediyorsunuz ? hani dik duruş , hani dünya lideri ? yoksa çaktırmadan reise mi laf çakıyorsunuz?

çok fetöcü gördüm sizi...
devamını gör...
hani dünya lideriydik lan?
devamını gör...
şaka maka şöyle bir şey var; türkiye'nin en az %50'lik kısmı, diğer ülkelerin akıllarının fikirlerinin türkiye'de olduğunu zannediyor.

koskoca abd senin kıytırık kabile devletinle niye uğraşsın? yer altı kaynağın yok, yer üstü kaynağın yok, bölgede kimseye sözün geçmiyor; adamlar çin ile, rusya ile uğraşmak varken seninle niye zaman kaybetsinler? abd gelip bölgede ne isterse yapabiliyor zaten, ona hiçbir engel teşkil etmiyorsun.
devamını gör...
mükemmel durumumuzu kıskandıklarındandır(!)
devamını gör...
bir mehmet özhaseki zırvasıdır.

"amerika'nın şimdiye kadar herhangi bir bölgeye gidip de iyilik, hayır, demokrasi, hoşgörü, insanlık götürdüğünü gördünüz mü? ırak'a girdiler, suriye civarında deaş'ı bahane ederek geldiler, afganistan'a, afrika ülkelerine her tarafa girdiler. hangisine hayır götürdüler şimdiye kadar şer, bela, kan ve gözyaşı götürdüler. şimdi de türkiye seçimlerini takip ediyorlar." da demiş.

peki soralım o zaman:

1- madem amerika ırak'a haksız yere, kan dökmek için girdi, incirlik üssünü kullanmalarına niye engel olmadınız?

2- madem suriye meselesi de aynı ırak gibiydi, hadi ilkinde kandırıldınız diyelim, ikincisinde niye ülkemizi bataklığa soktunuz? iki kere mi kandırdı amerika sizi?

3- amerika öcü de, siz niye eteklerinden ayrılmıyorsunuz? ecevit gibi posta da koyamadınız ama yine de ambargo yemeyi başardınız, parasını ödediğimiz f35'ler hayal oldu. mesela rahibi niye verdiniz? bir önceki abd başkanı bu ülkenin cumhurbaşkanına resmi mektupta "don't be a fool" dedi, niye hadlerini bildirmediniz?

sizi abd değil, biz indireceğiz oradan ve hesaplaşacağız. az kaldı...
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"abd ak partiyi iktidardan göndermek istiyor" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim