kim demiş sözlük sıkıcı diye. az önce dm den bağlanan ama adını vermek istemeyen izleyici pardon yazar sayesinde ufkum açıldı, heyecanlandım.

benim bazı(!!!!!) tanımlarımı gören başka bir yazar dm den bana selamı çaktı harici app.dan bağlandık ve başladı anlatmaya. bir şartı vardı asla nickimi açıklamayacaksın dedi. çünkü bu yazar da evliymiş. söz sözdür. bana güveneni satmam zaten. açıklamayacağım. maalesef sizler de bu kadar bilgiyle yetinmek zorunda kalacaksınız.


bir süreliğine edit: öf. sıkıldım senden de, senin zırvalarından da.. şu adamı bulana kadar beklicem.
devamını gör...
aaa bu kadın benim ayol, niye ifşalıyorsun beni.
sana luci mi söyledi bunu?
devamını gör...
okumdadım da şunu söyleyeyim, bir insan anonim okduğu bir ortamda neden adını versin ki zaten? anonim olmak istemeseydi adını mahlas alırdı.
devamını gör...
anlık olaylara tepkim:

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
bunu yapma özgürlüğüm var herhalde? *
devamını gör...
aklıma bi nick geldi ama....... susmayı preferring..
devamını gör...
kardeşim karalamışsın bir şeyler, aba altından sopa gösterip kriptolu mesajlar göndermişsin de burada bizi alakadar eden kısım tam olarak neresi onu anlamadım ben.

söylerseniz o kısmı tekrar okur anlarım bugün mallığım üstümde biraz mazur görünüz.

edit: tekrar okudum bizi ilgilendiren bir kısım yok. diyeceğim tek şey var ki ifşa; edilen kişiyi üzer ama edeni küçültür.

ayrıca sana mevzuyu anlatan kişi seni maşa niyetine kullanmış anladığım kadarıyla birincisi çıkıp kendi derdini çözecek kadar mert değil ikincisi senin kinini kullanmış. şimdi oturup dışarıdan kendini göstermeden hem aklınca intikam aldı hem de kendini gizledi. ama bu başarı değil basbayağı şeref yoksunluğundan kaynaklanıyor.
devamını gör...
kimsenin tercihlerini ve hayatını yargılamak haddimiz değil. her ne kadar isim veya nick paylaşılmamış olsa da bir sözlük yazarının özel hayatını bu şekilde anlatmak bana pek etik gelmedi. açıkçası ben buradan biriyle bir özelimi paylaşsam ve bunu birtakım başlıklara konu olmuş bir halde görsem hoşuma gitmezdi. zaten bizi çok bağlayan bir durum da yok bence. isteyen istediğini yapsın.
devamını gör...
bazı yazarlar birilerine çamur atmak isterken aslında bataklığa saplandığının farkında olmuyorlar.boşuna dememişler her pantolon giyen erkek değil diye.
devamını gör...
ben olmayan yazardir. hani biraz gizemli olmak istersindir ama tutamazsin agzini butun travmalarindan tut en ufak seylere kadar her seyini anlatirsin. sozlukte de reelde de boyleyim. en ufak seyi gidip anlatirim gereksiz seylere bile nazar degdiririm. tutamiyorum agzimi illa biseyler anlatcam. iste oyle bisey. ahterbin seni cok iyi anliyorum..
devamını gör...
ben her yerde anonimim.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"adını vermek istemeyen yazar" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim