insanı utandıracak görüntülerdir. kendi koydukları yasakları takmazlar, vatandaşın sefaletini ve çaresizliğini iliklerine kadar sömürürler.. hep bir mizansen. koca bir memleketi simülasyona gömüp ilüzyonlara hapsettiler. bu görüntü özelinde masa hepinizin dikkatini çekecektir..
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
her şeyi linç etmeye çalışmayın artık. sizin yüzünüzden gidip ampule basacağım oyu bir gün. siyaset bu. tabii ki şov yapılacak. muharrem ince'nin kürsüde bisiklet sürmesi, ekrem imamoğlu'nun pazarda teyzeden dua istemesi ve seçimi kazandıktan sonra yanına gidip börek/kete yemesi, erdoğan'ın köprüde intihara kalkışan genci durdurması ( artık niye intihar ettiyse {!}) gibi bir sürü örnek verilebilir.
devamını gör...
2 tas çorba, 3 de kuru ekmek ile memlekette aç insan yok imajı veriyorlar.

rte'nin iftar fotosunu getirin, 2 sayfa propaganda malzemesi ve algı operasyonu çıkarırım.

ana mesaj şu, şükredin.
kuru ekmek de olsa karnınız doyuyor.
devamını gör...
bunlar ziyarete giderken yanında yer sofrası mı götürüyor?
devamını gör...
ben sizdenim bakın ben de yokluktan geldim imajı vermeye çalışıyor yoksa nasıl 2023 'e gidecek?? her siyasinin yaptığı şeylerden birini yapıyor, muhalefet de yapıyor hiç biri gerçek gelmiyor orası ayrı...
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"akp’nin fakir halkla iftar yapıyoruz şovu" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim