10 mart 2001 doğumlu, belli ki mars'a ayak basacak ilk insan olmak üzere eğitilen nasa astronotu. yıllardan beri nasa'nın her uzay kampına katılmış. yetinmemiş, çeşitli akademilerde yine uzay üzerine eğitim görmüş. 2019'dan bu yana da florida institute of technology*'de astrobiyoloji okuyor imiş.

her şey yolunda giderse, 2033'te yapılacak olan insanlı mars görevi ile uzaya çıkacak ve neil armstrong'tan sonra bir diğer efsane olacak.

medyanın da etkisiyle şimdiden popüler oldu bile. böylece hem amerikan genç kızlarına "ülkenize uzay üzerine çalışarak hizmet edin" mesajı verilmiş oldu, hem de abd'nin uzaydaki üstünlüğünü kanıtlamak için yaptığı propagandaya yeni malzeme bulunmuş oldu. bir taşla iki kuş. şahane!

şöyle de çıtı pıtı bir kız bu arada kendisi:
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel

ayrıca,
"ya tamam da, millet mars'a gidecek insanları bile belirlemiş. bizim ülke ne yapıyor bu konuda?" diyenlere geliyor: #351524

devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"alyssa carson" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim