kapitalizmin ne kadar berbat bir noktada olduğunun kanıtıdır. dün türkiye'de rekor kırıldı pandeminin başından beri en yüksek ölüm sayısı ulaşıldı. insan canının değeri olmadığı görüyoruz. dünyada da durum farklı değil. dün rüyamda gördüm bunu, aşı olmadığı için hastanede biri ölüyordu rüyamda.
devamını gör...
aşı %100 etkili bir şey olmadığı için normal olan durumdur. her ne olursa olsun tedbiri elden bırakmamak gerekiyor.
işin ilginç bir boyutu varsa o da; bilim ve teknolojide şöyle iyiyiz böyle iyiyiz diyen ülkeler ya da şirketler nasıl oluyor da hala daha kesin bir çözüm bulamıyor çok garip.*
devamını gör...
aşının yan etkilerini ya da öldürme riskini azaltacak bir ilaç daha bulunmasını gerektirecek olay.kısır döngü,eczacılığın ölümsüzlük garantisi.
devamını gör...
bu durum bir tek bana mı garip geliyor? düşünsene tedavisi var aşı var ama her gün insanlar ölüyor. bu durum bence dünyanın ne kadar berbat bir yer olduğunu gösteriyor.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"aşı bulunmuş olmasına rağmen insanların ölmesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim