ateistlere karşı bakış açılarına baktığınızda ne kadar cahil tipler olduğunu anlamakta zorluk çekmezsiniz. her yerde ve her alanda cahil olduklarını belli ederler. kendilerini çok zeki sanıyorlar ama bildiğinize cahil insanlara öncülük ediyorlar, cahilliği yayma işlerini üstlenerek her yere cahillik götürmeyi severler, cahillikleri her yerden belli olur bu tiplerin, çok uzağa gitmenize gerek yok, her yerde varlar, her yerde. aynı sayfaya bile bakıyor olabiliriz.
devamını gör...
alıngan ateistlerce eleştirilen insanlardır. mahmut mu desin?
devamını gör...
bence bunu kalender'in söylemesi komik, çünkü kendisi müslümanlarla dalga geçen bir yazar. hem onlarla dalga geçiyor hem de saygı bekliyor, komik.
devamını gör...
bunu söyleyen kişi bir takım cemaatlerin zamanında misyonerliğini yapmıştır kesin.
bunlar yedi fırkaya ayrılırlar, her birisi de içeceği suyu bilir.
devamını gör...
aslinda sorgulanmasi gereken, biz kendi dinimizi veya inancimizi niye soylemek zorunda hissediyoruz ve neden etrafimizdaki insanlarin inanci yada inancsizligi ile ilgileniyoruz. sorgulanmasi gereken dedim ama sorgulanacak bir sey de degil, millet olarak cok seviyoruz baska insanlarin ozel hayatlarina burnumuzu sokmayi.
devamını gör...
bilin ki en namussuzu onlardır. dindar geçinen tipler perde arkasında her türlü haltı yerler.
devamını gör...
müslüman biri olarak hiç hazzetmediğim tiplerdir.

size ne ulan adamın inancı ve fikirlerinden.

hdpkklı olmasın yeter.
devamını gör...
yüzüne karşı diyemezler. yemez.
devamını gör...
müslümana göre öyle olduğu için söylemesinde sakınca olmayan sözdür. zoruna gidiyorsa sende bu güzel dine karşı boş değilsin gel yol yakıbken dön mübarek ateist.
devamını gör...
benden memnun olmayan arkadaşlar * engeller, zahmet edip engellesin de. yoldaş burada kimseyi ayırmadan herkese bu hakkı vermiş, kullanın.

burada ateistlere keyfi atıp tutacaksınız ama ateistlere yapınca da ho ateistler böyle ho ateistler şöyle diye akışı dolduracaksınız. yok öyle bir dünya. geçeceksiniz. her fırsatta saygıdan bahsediyorsunuz ama saygınının s'sinden haberiniz yok. saygıdan bahsetmeyin, inanmıyoruz sahte saygılarınıza. saygı göstermeyen saygı beklemeyecek, boş yapmayın. akla ve mantığa ters düşmenizden belli, saygı anlayışınızın olmaması.
devamını gör...
bunları söyleyenin hep kalender isimli yazar olması fakat hiç bir zaman saygı göstermemesi bayağı komik bir durumdur, ateist * troller türedi sanırım.
devamını gör...
müslüman olmayana kâfir denir. yani böyle söylenmesi gayet normal.

//media.kafasozluk.com/up/2021/05/15/fzhr35nqs2644xzo.jpg
devamını gör...
genellemeleri sevmem ama ülkemizde nonteist olduğunu söyleyemeyen veya söylediğinde çok zorluklar çekenler olduğu için lütfen artık bizi ayıracak söylemlere gitmeyin, ben tecavüzcü müslüman olduğu öğrenince tüm müslümanlara tecavüzcü demiyorum :)
devamını gör...
kafiri anlarım da misyoner nedir yahu?
adam allah’tan ümidini kesmiş seninle mi uğraşacak? bir insanın misyonu neden bu olsun ayrıca da.
devamını gör...
farklı fikirde olduğu insanlara at gözlüklü ve gerici diyen tiplerle aynı zihniyete sahip kişilerdir.
devamını gör...
misyoner oldukları kısmı pek de yanlış sayılmaz aslında. ateizmi bir din olarak benimsemiş de sanki onu yaymaya çalışır gibi bazıları.
devamını gör...
ne diyelim doggy mi diyelim.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ateist insanlara sürekli kafir ve misyoner diyen tipler" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim