başta bir şeylere tepki olarak yapıyor sandım ama sanırım keyfi olarak giymiş. yakışmış.
buradan
devamını gör...
dimdirekt küfredilmesi, yürünmesi gereken bir şahıstır bu herif. o kadar nefret ediyorum ki.
devamını gör...
ılık bi göt oğlanı yok mu çıkıp "isteyen istediğini giyer isterse çıplak gezer kime ne?!?" diyecek?
devamını gör...
bir grup daha var. 3 kişi böyle sahneye etekle çıkıyor. amaç etek giymek değil. anlatamam ama üşenirim.
devamını gör...
üst taraf hasan can kaya alt taraf aleyna tilki gibi duruyor. herif kimi taklit edeceğine karar vermeyip, iki kombini birleştirmiş gibi.

hayır öyle de bir fotoğrafını koymuşlar ki street fighter chun-li gibi duruyor *
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
adam evliydi lan en son.
devamını gör...
yalan dünya orçun'u oynarken hiç zorlanmadığına bir kez daha emin olduk.
devamını gör...
en son ibrahim selim’e çıktığında da yüzünde tuhaf bir görünüm vardı. oradan belliydi.
devamını gör...
bir ara iyi parti sempatizanı filan değil miydi bu arkadaş. akşener aplanın elini öpüp aferinini alıp adaylıkla anılmamış mıydı, ben mi başkasıyla karıştırıyorum. (ki olabilir magazin özürlüyümdür biraz. bahçelinin şoförü kim deyin bilmem. yani o kadar.)
devamını gör...
ilgi çekmek, konuşulmak için insanların bu kadar takla atması çok gülünç. hiç sevemediğim bir şahıs. gerçi ona ne, eteğinden bana ne? ama psikolog eşinden bir randevu alsa iyi olur.
devamını gör...
kalkıp da kimseye cinsel kimliğin nasıl yaşanması gerektiğini söylemeyeceğim benim haddine değil çünkü insanların yaşam şekline karışmak. ancak, mini etek, oje gibi şeylerin erkekler tarafından kullanılıp "kalıp yargıları" yıkmak gibi bir saçma amaç (?) gudulmesi bana çok boş geliyor. aynı şekilde kadınların "biz erkeklerin yaptığı her şeyi yaparız" demesi de boş bence. neden cinsel kimliğin toplum kaynaklı değil de biyoloji kaynaklı olduğunu kabul etmesi bu kadar zor? inanın bir eğitmen olarak çocuklarda dahi görebileceğiniz en temel şey, iki cinsel kimliğin ayrımının olmasıdır. ben erkeğim, ben kızım diyerek kendilerine bir kimlik yaratırlar bu kimlik doğuştan gelir ve bu kimliğe içi boş sıfatlar yükleyen insanlar kimliksiz olacağı için psikolojik olarak sorun yaşarlar. tercihler beni ilgilendirmez dediğim gibi, ancak ne erkekler lehine yapıldığı söylenen ne de feminist grupların çoğunun en mantıklı savı olan bu sıfatsız kişilik "eylemleri(?)" asıl toplumun biçtiği ve yanlış olan rolleri düzeltmek için yapılması gereken eylemlere ket vuruyor kanaatimce.
devamını gör...
ancak türkiye gibi ülkelerde böyle gündem olur.
devamını gör...
idda filan kaybetmiştir.

biraz sallamak gerekirse de başka türlü nasıl haberlere çıkacaktı...
devamını gör...
gündeme gelmek için tanga giyilmesi gerekirse onu bile hiç düşünmeden yapacak marjinal bir arkadaş.
şu memleket kadar boş beleş tiplerin ünlü olduğu başka bir memleket daha yok.
devamını gör...
yeşil sozlukte geçenler bir tartışma vardı woke ve sjw kültürü türkiye ye sıçrar mi diye. bunun yansıması aslında komiklik şurada bu sjw ve woke kafasının entelektüel bir altyapısı, ideolojik bir temeli yok sadece olay çıkartmak bağırmak veya bu tür yaprak kürek işlerle ortaya çıkıp protesto eder(miş) gibi yapıp o cenahtan ekmek yemek.

yoksa altı keban üstü şişhane nin başka açıklaması olamaz. dolayısı ile woke,cancel kültüre ve sjw ülkemiz de tıpkı feminizm in içinden geçildiği gibi geçilecek.

eskiden kadınlar hak bazlı eşitlik isterken şimdi lilith in surtukleriyiz falan diye içi boş pankartlarla geziyorlar. dolayısı ile insanlara içi boşaltılmış geliyor artık. böyle böyle lgbt lilerin kazanimlarinin da içinden geçecek bu salaklar.
devamını gör...
gündem olması bile çok saçma olay.

bart küçükçağlayan tangayla konser yapsa ne allahsen?

hakkı bulut mini etekle konser verdi desen bunun bir haber değeri olabilir.
yorum bile yapmam. merak da duymam şahsen.
bu millet çok boş işlerle meşgul oluyor.
devamını gör...
yutubda ibrahim selim de kendisini gördüm. daha doğrusu oturup normal şekilde sohbetini ilk defa uzun süre dinleme fırsatım oldu.
sanki gençliğinde hetero olmaya zorlanmış da şimdiler de yeni yeni özgürlüğüne kavuşmasının ilk zamanlarında gibiydi .d tamamen bir benzetme gerçekle bir alakası yoktur tabii ama o enerjiyi verdi.
yanii kendal kardeşlerin babasının türkiye şubesi olacak gibi hissettirdi :d
dipnot: konserde isteyen çıplak bile çıkar. oraya giden gittiği kişinin ne olduğunu biliyor ve ona göre gidiyor. ben veya toplumun tamamı görmüyorum ki o konseri boy boy paylaşmasanız. isterse çıplak çıksın bana neeee?
devamını gör...
çıkar. ne var bunda.
kafaları değiştirin.
adam evli çocuklu bi adam size ne ne giymiş konsere çıkarken.

2018'de fırtınayt konserine gitmiştim, harika bir konserdi. yıllar yılı aram biraz açılsa da yeni albümlerini dinledim.
denk gelirsem bi konserlerine de giderim.
devamını gör...
hıristiyan ismail konserde en ön sıralarda imiş, fririk pozisyonunu tespit için ,iyi ki varsın ''var'.
devamını gör...
kim ne giyerse giysin de bu çağ insan zihninden güzel, yakışan, estetik gibi kavramları çaldı ona üzülüyorum. ta paleolitik çağ'da bile en insani dürtümüzle avcı toplayıcı atalarımızın mağara duvarlarına kazıdığı o estetik anlayışına ne oldu? estetik mi şu görüntü? bence "erkek adama yakışır mı! " gibi klasikliklerden ziyade estetiğe hakaret. oldukça mide buladırıcı! prim vermeyin şu marjinal olacağım derdindeki basit çocuğa! çocuk daha çocuk. gram olgunluk yok.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"bartu küçükçağlayan'ın konsere mini etekle çıkması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim