1.
bazı kızlar komik erkeklerden hoşlanırın açık şekilde görüldüğü ilişki.
devamını gör...
2.
komiklikle yakından uzaktan ilişkisi olmayan kadınlar olgun ayağı yere basan tiplerden hoşlandığına inandığım ilişkidir. hep mutlu olsunlar efenim
devamını gör...
3.
alan memnun, satan memnun ise olayın konuşulmaya değer olduğunu düşünmüyorum.
devamını gör...
4.
cem yılmaz karizma adamdır sonuçta mizah desen onda diyecek söz yok.
devamını gör...
kadınlar komik erkeklerden hoşlanır durumunu kanıtlayan bir örnektir bence . yaş, mevki , maddi durum vs vs aşka engel değildir diye düşünüyorum .
devamını gör...
hepimizi derinden ilgilendiren bir iliskidir. onlar milyonlari cebine indirirken, bizler burada falan filan diye gider bu entry, basliga kufur etmeden sonlandiriyorum burda entryi.
devamını gör...
serenay sen misin?
devamını gör...
çoktan ayrıldılar o yüzden bana ne? ama ayrılmasalardı da bana ne? neden mi? çünkü bana ne.
devamını gör...
erkek zengin olunca yaş farkını sorun etmeyen kadınların var olduğunu bir kere daha gördüğümüz ilişkidir. olgun erkek, genç kadının çocukluklarından sıkılınca ilişkiyi sonlandırmıştır.
devamını gör...
yakın zamanda cem yılmaz'ın yaptığı iddia edilen gönderme ile yeniden gündeme gelen ilişki.

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
aşağılıkçadır.
devamını gör...
serenayı çok severdim oyuncu olarak da tavır olarak da ama son bir kaç yıldır kişisel hayatı çok önüne geçti. bu sebeple bi itici gelmeye başladı. kendi değerini hiç bilmiyor malesef.
devamını gör...
cem yılmaz'ın müthiş bir manipülatör olduğu kanısındayım. her ne kadar sempatik gözükse de, arka planında çok stratejik hareket eden biri.

serenay sarıkaya'da masum değil tabi. 30'larında bir genç kadın olarak çekiciliğinin ekmeğini kullandı. cem yılmaz'ın sektörde en komedyenlerden biri oluşu ve çok zengin oluşu bu ilişkinin serenay tarafından kabul edilme nedeniydi diye düşünüyorum. hiç bir genç kadın, 50 küsür yaşındaki adama aşık olamaz hele ki kerem bürsin gibi uzun süreli bir partnerden sonra imkansız.

serenay, kerem bursin ile ayrıldıktan sonra yapabileceği en büyük hatayı yaptı ve cem yılmazla takılmaya başladı. kerem, türkiye platformunda cok itici bulunsa da, aslında çok sempatik,duyarlı, sosyal sorumluluk projelerinde aktif ve kültürlü bir beyefendi. cem yılmaz maalesef kendisi ile aynı donanımda değil. cem yılmaz'i kendi yaş grubundan genç insanlar için tek geçerli kılan yön; parası ve şöhreti.

nitekim çok sürmedi zaten. daha duygusal açıdan bakacak olursam, belki cem yılmaz'ın olgun oluşu, serenay'a kendisini güvende hissettirmiştir ve tutarlı hareket ettiğine olan inancı bu ilişkiyi sürdürmesine sebep olmuştur. sonuçta olgun bir erkekle ilişki, normale göre daha stabil seyreder ama cem yılmaz'ın dünyanın en ayran gönüllü adamı olduğunu düşünürsek, her açıdan yanlış seçimdi. nasıl olduysa, yıllarca cansu dere ile birlikte oldu. o kadın hayatında uzun süreli kalabilen tek tutarlı kadındı. hala duruşunu bozmadan, yolunda devam ediyor. maşşallah'ı var.

umarım serenay ile kerem bir gün yeniden olurlar.
devamını gör...
“40ından sonra azanı teneşir paklar.” - sigmund fıroyd

"50 yaşından itibaren erkeklere gücünü, sağlığını, enerjisini veren testosteron hormonunun seviyesi %30lara kadar geriler."

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
magazine dönmüş burası yine. ben de her hadsiz magazinci gibi, "yakışmıyorlar ve ne alaka?" diyorum.
devamını gör...
cem yılmaz icin zirvedir.silikonu da o yüzden patlattigini düşünüyorum.
devamını gör...
cem yılmaz ın meme tercih ettiğini öğrendiğimiz ilişkidir.
devamını gör...
ne abarttınız beee sosyal medyadan menepozlu antropozlu gönderilerden anlam çıkarmak
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"cem yılmaz ve serenay sarıkaya ilişkisi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim