cd projekt red, cyberpunk 2077’nin sıkıntılı lansmanının arkasından sonra zor bir ay geçirdi. ancak buglar, hatalar ve diğer sorunlar geliştiricinin satışlarda başarılı olmasını engellemedi. açıklanan sayıya göre iadeler dahil olmak üzere oyun 13 milyon adet sattı.
devamını gör...
o kadar reklamı sözlüğe yapsalar sözlükte satardı o kadar demek istediğim başlıktır.
o kadar uzattılar o kadar merak ettirdiler ki satmaması ilginç olurdu.
devamını gör...
bunun pek bir anlamı yok zira şirket güven kaybetti. bundan sonraki oyunlarında istedikleri kadar insanları gazlasınlar, ışıltılı trailer'lar yayınlasınlar bırak 13 milyonu, 5-6 milyonu bulursa şükretsinler.
devamını gör...
çok sattığını düşünmüyorum. 2008 yılında çıkan gta 4 bile 25 milyon satmıştı. bu kadar hype ile beklenen bir oyunun 13 milyon satması çok değil , gerçeği şu sorunları düzeltilirse yüksek ihtimal 25 milyonu geçer.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"cyberpunk 2077’nin iadeler dahil 13 milyon adet satması" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim