kimse kızıp darılmasın ama yüzde 99.9 cahil insandır. dilekçe dediğiniz şey iki satır yazı yazmaktır. onu da yazamayan insan cahil olsun bir zahmet.
devamını gör...
kaymakamlık ve adliyeler önünde ücreti mukabilinde seyyar dilekçe yazan satıcıların oluşmasına sebep olan insandır.
devamını gör...
google'ye taratıp öğrenecek olan insandır.
devamını gör...
dilekçe yazma işleriyle uğraşmıyorsa veya yönelimi o yönde değilse son derece normal insandır.
kişiye dilekçe yazmak lazım olmuyorsa bilmemesi son derece normaldir.
devamını gör...
arzuhalciye gitmesi gereken insan. belki yazısı kötüdür ondan bilmiyorum ayağına da yatıyor olabiir. çok da şeeetmemek lazım.
devamını gör...
bence dilekçe yazmamayı bilmemek kimseyi kategorize etmekte bir araç olamaz.dilekçe yazmayı bilmeyen insanı etiketleyen kişinin açıkcası insanları nitelendiriş ve tartış biçimini sorgularım.


bir insanın ederini belli eden şey lügatı ve tavrı’dır.bu ikisi yerindeyse, dilekçe yazmayı bilip,bilmemesi pek önem teşkil etmez bence.
devamını gör...
mektup konusu işlenirken öğretmeni dinlemeyen, camdan dışarısını izleyen insandır. bir ihtimal liseye gitmemiştir.
devamını gör...
eskiden ki halada mevcut sanırım adliye önlerinde dilekçi yazılır ilanlarının önünde bekleyen insan . eskiden en azından daktilo ile bir tabure yeterdi bunun için . şimdi pc lazım yazıcı printer lazım .
devamını gör...
dilekçe ile talepte/ bildirimde bulunacağı husus, "kavun, karpuz istiyorum, arz ederim." basitliğinde değil ise kesinlikle arzuhalciye gitmemesi gereken kişidir. arzuhalcileri kötülemiyorum, yanlış anlaşılmasın ancak hukuk sistemi belli dinamikler içerisinde gelişmekte, değişmektedir. arzuhalcilik, yukarıda bahsettiğim çerçevede çok basit talepler, durumlar için convert etme durumu üstlenir. yani, meramınızı şekil ve dil bakımından ilgili makama yazılı olarak arz edebileceğiniz bir biçime sokar. kalan diğer bütün alanlar, özellikle adliyelerin görev alanına ilişkin konular uzmanlık gerektirir.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"dilekçe yazmayı bilmeyen insan" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim