trump artık daha fazla dış güçlerle uğraşmaya dayanamamış ve kendi sosyal medyamızı kuracağız akıllı olun demiş. yakında yerli ve milli helikopterimiz göklerde derse ona söyleyin daha önce yapılmıştı yormasın kendini boşa masraf kafa sözlüğe gelip yazarlara bağışlasa daha makbule geçer.

kaynak:buradan ulaşınız
devamını gör...
yahu zaten abd kökenli değil mi? şeklinde düşündüğüm haberdir.
devamını gör...
hesabını askıya alarak civcivimi üzen, çok ayıp etmiş olan twitter 'e karşı donald trump'ın en son hamlesi. eyyyy twitter, sen kimsin ya? ilk üyelerinden olacağım bu platformun, +1 say civcivim.kaynak

donald trump, twitter’ın kişisel hesabını askıya almasının ardından kendi sosyal medya hesabını kuracağını duyurdu.

abd başkanı donald trump, twitter’ın kişisel hesabını askıya almasının ardından kendi sosyal medya hesabını kuracağını açıkladı.

reuters’ın haberine göre, sosyal medya platformları üzerinden yaptığı paylaşımlar nedeniyle hesapları askıya alınan trump, kendi sosyal medya platformunu oluşturacağını bildirdi.


trump'ın "realdonaldtrump" kullanıcı adlı hesabını "şiddete teşvik" gerekçesiyle askıya alan twitter, seçim kampanya ekibi tarafından kullanılan ve 2,4 milyon takipçisi olan "teamtrump" adlı hesabı da askıya almıştı.

twitter hesabı kalıcı olarak askıya almıştı

sosyal medya platformu twitter bugün, trump'ın hesabını kalıcı olarak askıya almıştı.

twitter'ın güvenlik ekibinden yapılan yazılı açıklamada, "trump'ın hesabından paylaştığı son mesajları ve bağlamlarını yakından inceledikten ve özellikle bu paylaşımların nasıl tepki aldığına baktıktan sonra daha çok şiddeti kışkırtma riski nedeniyle bu hesabı kalıcı olarak askıya aldık" ifadesi kullanılmıştı.

twitter, trump'ın daha etkin olduğu ve "realdonaldtrump" kullanıcı adına sahip hesabını kapatmıştı.

abd başkanları için açılan resmi "potus" kullanıcı adlı hesabın da aktif olduğu görülmüştü.

trump: bizi susturamayacaksınız

donald trump, twitter'ın bu adımından sonra yaptığı yazılı açıklamada, twitter'ın hesabını askıya alacağını tahmin ettiğini belirterek, şu ifadeleri kullanmıştı:

"birçok diğer site ile iletişim halindeydik ve yakın zamanda büyük bir duyurumuz olacak. aynı zamanda yakın gelecekte kendi platformumuzu kurma ihtimallerini de değerlendiriyoruz. bizi susturamayacaksınız."

"realdonaldtrump" kullanıcı isimli hesabı askıya alınan trump, söz konusu yazılı açıklamayı başkanlık makamının resmi hesabı olan "potus" hesabından paylaşmış ancak kısa süre sonra twitter, trump'ın bu paylaşımını da silmişti.

devamını gör...
kendine ayrı bir gezegen kursa orada yaşasa da oda kurtulsa bizde kurtulsak dedirten başlık.bıhtık be kardeşim bıhtık be.
devamını gör...
ulan zengin olmak böyle birşeymiş dedirten haber.
düşünsenize twitter a kızıp kendine siteni kurdurtuyorsun.
devamını gör...
kafa sözlük olarak hepimiz üye oluruz. sen yeter ki iste reiz. ccc.
devamını gör...
böyle faşist düşünceli insanların özgürlük için böyle safsata yapması ve sen özgürlükçü biri olarak "hayır onun da fikrini söylemesi gerek, hatta destek vermemiz gerek"....!!!1 çık aklımdan...
devamını gör...
şakaysa komik gerçekse daha komik.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"donald trump'ın kendi sosyal medya platformunu kurması" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim