nickaltını tabii ki ben açacaktım, söz verdiğim gibi. sanırım gireceğim en uzun nickaltı olacak, neler çıkacak ben de bilmiyorum, bakalım ve görelim.

geçenlerde #1265205 bu tanımını görmemle gittim çaldım kapısını. dedim madem iddialısın bu konuda, göster maarifetilerini. "yarın gel, analiz bitmiş olur" dedi. "sanki kan tahlili yapacak, havalara bak" diye içimden geçirmiş olabilirim, yalan yok*. neyse dediği saatte gittim yanına. ben sanıyorum ki birkaç tanımımı okur sonra küçük bir paragraf yazıp başından savar beni. ulan üşenmemiş gitmiş 980 tanımın hepsini okumuş, yetmemiş üzerine araştırma yapıp da gelmiş. o anlattı ben dinledim, beni bu kadar iyi anlamasına hayretler ettim, bol bol da soru sordum tabii. susar mıyım hiç? he bir de çok fazla peki diyormuşum. afedersiniz beyefendi, ay pardon bayım demeliydim*.

ne ararsanız var bunda. hırsızlık, gıcıklık, yalancılık, manyaklık... her şeyden azar azar biriktirmiş kendisinde, öyle diyor. karışık kuruyemiş tadında bir yazar arkadaşımız kendisi. he bir de kesinlikle çoook alçak gönüllü (!). ben hayatımda böyle alçak gönüllü bir insan ne gördüm ne de işittim. kendisini hiç övmez, övülmeyi de sevmez(!). kendisiyle hiç anlaşamadık bu konuda.

şiir defterimi istiyor. "veremem, içinde sadece bir kişinin okumasını istediğim şiirler var" diyorum. dızlarım, çalarım diyor, yahu başıma bela mısın sen diyorum. evet diyor. ya havle...

hayır bir de cimriii. bir paket sigara borcum var. içinden üç dal verirsin artık diyorum, git kendine yeni paket al diyor. iyi be iyi, istemedik cigaranı.

gıcıklığını saymıyorum bile, beni sinir etmek bir numaralı aktiviteleri kendilerinin. ayrı bir haz alıyormuş sanırım. he bir de şiirlerimi ayıla bayıla okuyor. itiraf et epsilon, birçok konuda oldukça iyisin ama şiir konusunda senden daha iyiyim. ki bunu kendin de söyledin, unutmuş değilim. ayrıca bir gün o şiirleri mutlaka okuyacağım, bundan emin olabilirsin.

şimdi goy goy şamatayı bir kenara bırakırsak, kendisinin de dediği gibi ! o epsilon ve işinde gerçekten oldukça iyi. ben ondan küçük birkaç cümle beklerken gidip 980 tanımımı okuyup üzerine düşünüp, araştırma yapmış. bu yaptıkları yetmemiş olacak ki yaptığı çıkarımları böyle laps! diye yüzüme vurmak yerine sohbetin hiç beklemediğim yerlerinde ağır birer tokat gibi yapıştırdı suratıma. çoğu cümlelesinde "nasıl ya?, sen nasıl bilebilirsin bunları?" düşüncesi ile donup kaldım. uzun uzun da sorguladım cümlelerini. o kadar sohbetimiz arasında sadece 3 falso verdi. üç küçük ayrıntı. bu azımsanamayacak kadar iyi bir oran.

aslında çoğu dediğini adım kadar iyi biliyordum, bunu kendisi de çok iyi biliyor, eminim. kimi söyledikleri kendime itiraf edemediklerim kimi ise bilmemezlikten geldiklerimdi. başka birinden duymam lazımdı belki de bilmiyorum. ama bildiğim bir şey varsa o da bir insan yazdıklarımı okuyarak beni ancak bu kadar iyi anlayabileceği. şiirlerimde gizlediğim ayrıntıları bile fark edip, üzerlerinde düşünmüş. bu bile ona teşekkür etmem için başlı başına bir sebep. çünkü bazıları o ayrıntıları fark edemeyecek kadar* mal. söylediği üç şey aklımdan çıkmıyor bir türlü, nasıl anlamış onları hiçbir fikrim yok. şiirler yazmasam neler olacağını, neden sigara içtiğimi, neden şiir yazdığımı anlayacak kadar derinlere inmiş. hem de oldukça kısa sürede. 980 parçalık bir puzzle misali almış birleştirmiş tanımlarımı. ortaya çıkan manzarayı da detay detay incelemiş. he bir de analizi bitmemiş daha. sanırım 1000 parçaya tamamlayacak, ne yalan söyleyeyim işime gelir*. her şey için teşekkür ederim bayım. dediğin gibi işinde azımsanmayacak kadar iyisin. bazı cümlelerin hala aklımda ve anlaşılan uzun bir süre daha öyle olacak. o şiirler okunacak, bazıları ise yazılacak. borcum borç, o sigara da alınacak ama bulutlar olduğu yerde kalacak*. sen iddialıysan, en az ben de senin kadar iddialıyım. unutma... ayrıca nasıl kazandığını anlatmadan asla kazanamazsın, durum berabere.
devamını gör...
izmirli hemşehrimdir. bana arada takılır.
devamını gör...
ben bu yazarı sevdim, umarım kimsenin fake'i değildir, minnoş kalbim buna dayanamaz.
yok yok değildir.
evet yazarı sevdim demiş miydim?
demişim, dağılabiliriz.

editeyşın: evet çok sevgili merdumcum girizcim "değil değil merak etme" diye mesaj atmış.
giriz'e inanıyorum...
devamını gör...
antik yunan'da zeytin ticareti yapan günümüz de yazarlığı şiar edinmiş yazarımız. kendisini kpss test kitabı sanmıştım. huzurlarınızda bu şapşallığım için kendime gülüyorum.
tşk...
devamını gör...
bir sonraki mahlasi omega pi alpha beta olabilecektir.
devamını gör...
kimsenin fake'si değilim. kıymetli düşünceleriniz için teşekkür ederim.saygılarımla
devamını gör...
bir nick altı değil bu. merdumgirize kısa hikaye tadındaki yazdıklarına bir teşekkür. uzun zamandır ilk defa böyle güzel bir nick altı tanımlaması gördüm.
peki bunu neden burada yazıyorum. ayıp değil mi başkasının nick altına gelip başkasına yağ çekmek.(yanlış anlaşılmama parantezi. kendimden bahsediyorum)
hayır değil.
bu hakkı nereden buluyorsunları duyar gibiyim. o yüzden taktım kulaklıklarımı. açtım müziğimi son ses. ahanda duymuyorum artık.
devamını gör...
tanımlarımı oylariyla taçlandıran ,analiz yapmayi belli ki çok seven bunda da çok iyi olduğunu iddia eden acaba aslan burcu olabilir mi diye beni düşündüren tanımlarını keyifle okudugum yazar tanesi
devamını gör...
bir tanımımın üzerine kısa bir sohbetimiz oldu, analiz yeteneği gerçekten çok iyi. kendisini tanımıyorum ama bildiğim tek yönü bu olduğu için efsunlandım bu yüzden hahahahahahaha.
yeteneği ve kalemi daim olsun!
devamını gör...
kendisinin açıklamasını “yaraya merhem, insana mürdüm” olarak okudum ve daha sonra canım malum erikten çekti. teşekkürler.
devamını gör...
iki üç kere nickine denk geldiğim yazar. analizimi yapabilirsin yavru ceylan edit gelir. ahahah.
edit :söz verdiğim gibi edit geldi. bu kadar erken analiz gelmesine de şaşırdım. 21 yaşındayım, 19'u geçeli çok oldu onun dışında yazdıkların uzun ve güzeldi. entrylerimi böylesine okuman ne bileyim ben üşenip yapmazdım. teşekkür ederim. son olarak (kartal) iyi.
devamını gör...
tanımlarını okumayı sevdiğim yazar. eğlenceli bir kişilik olduğunu düşünüyorum. pozitif basıyor bünyeye.
devamını gör...
tanrım bu yazar.... #1322569 bu tanımında rihanna gibi hissettiren yazardır. biç pıliizzz... biç pıliiiiizzzz. bak bu sırrı ifşa etmemeliydin ama yine yapmış yapacağını caanım epsilon: delta değil alfasın. *
devamını gör...
nickaltımı açarak mutluluğuma vesile olan varol yazarıdır.
devamını gör...
saolsun var olsun begenileriyle mutlu eden yazar teşekkürler.
devamını gör...
hayallerim yıkıldı bugün de, ağlamak üzereyim.

beni artılamasına hiçbi sözüm yoktu, taa ki erkek olduğunu fark edene kadar. artık bununla yaşayamam. bu site benim kalbimi çok acıtıyor dayanamıyorum artık..

(bkz: engel)
devamını gör...
erkek miymiş dediğim yazar. öyle miymiş? olsun, ben onu her haliyle seviyorum. *
devamını gör...
bu tepkiler ilk defa başıma gelmiyor arkadaşlar. *
#1297292
devamını gör...
şöyle sahneleri çok yaşıyor sanırım:

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
bu yazarımız erkek, lütfen ya.
valla adama neler yazıyorsunuz kim bilir.
adam erkek beyler dağılın.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"epsilondelta 3.1 harder better faster v1." ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim