sanırım kendimi biraz feminizm yanlısı ya da meriç olarak hissedeceğim ama bu konuda fikirlerimi doğrudan belirtmem gerekir. dişilere yaranmak gibi bir derdim yok. derdim, bizim kültürümüzdeki bazı sakat düşünceleri ve kendi hemcinslerimi eleştirmek. dayı hayırdır ameka? yani insan hayatını birleştirdiği bir insana inceden inceye neden bu kadar bir kısıtlama alanı çizer? alttan alta veriyorsunuz, haddinizi bilin sınırını.
devamını gör...
nesi kısıtlama alanı bunun görev dağılımında kadınlara daha çok iş düşmesi ev ahalisini güzel yönetmesinden ötürü söylenen hafif esprili lakap. her şeye bu kadar alınacak olursak ohooo biz yanmışız.
devamını gör...
kısıtlama alanı derken? siz delirmişsiniz yahu. evin düzenini çekip çeviren kişi sensin manasında hafif esprili bir ifadeyi kısıtlayıcı bulmak komik. kartlar bile hanımda duruyor anasını satayım.
devamını gör...
insanların ilişkilerine de karışmayın artık dediğim başlık. eşim de bazen arkadaşları arasında bana içişleri bakanı der, nolmuş?
hatta bende eşime ekonomi bakanı diyorum.
devamını gör...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
yapacağın duyarı s(ev)eyim, ben gidiyorum.

tanım: erkeklerin eşleriyle yaptıkları görev paylaşımını belirten cümle.
devamını gör...
şimdiki içişleri bakanı baz alınırsa; galiz hakaretten boşanmayla sonuçlanır.
devamını gör...
insan karısına içişleri bakanı der mi ya? düşük iq zevzekliği bu, nerde görsem tanırım.
devamını gör...
bir başbakan dememeleridir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"erkeklerin eşlerine içişleri bakanı demesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim