diyarbakır'da çocuklarının önünde eşini öldüren, adam demeye dilimin varmadığı adamdır. bağırmasın diye kadının ellerini bağlayıp ağzını bantla kapamış ve genital bölgesine demir çubuk sokarak öldürmüş. hem de çocuklarının gözü önünde. kurtulmak için mahkemede deli numarası yapıp karım beni aldatıyordu demiş. çok özür dilerim ama senin ben cenazene gelen cemaati sökeyim, hayvanoğlu hayvan. idam bile ödül olur bunlara. kısas gelmeli kısas. o demiri alıp aynı şekilde kendinin genital bölgesine sokmalı ki ne yaptığını anlasın hayvan.

kaynak: www.haberler.com/gozu-donmu...
devamını gör...
umarım bir tanrı vardır ve bunun gibi hastalıklı o. çocukları katbekat beterini yaşarlar. gece gece kanım dondu.
devamını gör...
"tutuklanan o.ç hakkında "canavarca hisle eşi kasten eziyet çektirerek öldürmek" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle dava açıldı."

evet o.ç. daha ironik bir isim kısaltma kombinasyonu olamazdı. ateş düştüğü yeri yakıyor, ne diyelim.
devamını gör...
ilk defa baş harf kısaltmasının cuk sesi çıkarttığına şahit olduğum olaydır.
devamını gör...
pis herifler ya, ne yapacaklarını şaşırdılar iyice. hadım edeceksin böylesini.
devamını gör...
o demir çubukla yavaş yavaş öldürülmesi gereken yaratık. bunu içerde demir çubuklarla öperler umarım. demir çubuğu aynı şekilde uygulayıp, atın arkasına bağlayacaksın bunu sürüye sürüye koşturacaksın. nasıl delirdim gece gece.
devamını gör...
koğuşunda makatına tornavida sokulması sonucu kan kaybından gebermesi dileğiyle...
devamını gör...
kesin aldatmıştır ben inandım aldattığına.
ayrıca madem aldattı git boşa nedir bu şiddet vahşet sevdası.
devamını gör...
deli numarası yaparak kurtulacağını sanan barzo. son çare olarak da aldatıldığını söylemiş. kesin takım elbise giyip, kravatlı da çıkmıştır mahkemeye. acılar içinde kalmasını dilediğim o.ç kişisi.
devamını gör...
sözlükte küfür yasak olmasa demir çubukla başlayıp çok güzel cümleler kurardım bu tek hücreli canlıya.
devamını gör...
daha önce eşine şiddet uyguladığı için kasten yaralamadan ceza almış, cezası ertelenmiş.
o adalet bu kanının ölümünü de ertelesin o zaman. belki bu yaratık o zaman ceza alıp içeri girse, cezaevini görse bunu yapmaya korkacaktı. adalet sistemimiz ne güzel; hiç kullanılmayınca tertemiz, pırıl pırıl.
devamını gör...
sozlukte kufur yasak oldugu icin ilk defa cok uzuldum.
devamını gör...
ülkede sapıklık level atlayarak ilerliyor. bu nedir ya.

neyse, koğuşta ona da kızgın demir kazık denemesi yaparlar. koğuş>sokak.
devamını gör...
sanırım *cenazesini kadınlar kaldıracaktır.
bu ülkede kadın cinayeti işlenmeyen bir gün olacak mı? artık ümidimi kestim.
ataerkil sisteme daha çok ünzile kurban vereceğiz. yazık çok yazık.
devamını gör...
o.ç.
devamını gör...
sinirden elim ayağım titredi o çocukların yaşadığı travmayı tahayyül dahi edemiyorum... ahhh bu kaçıncı kadın daha kaçımız ölecek? bu ruh hastaları ağır cezalar almalı bu o. çocuğudur diyeceğim yok annesine kıyamam kadının ne günahı var hangi anne böyle bir yaratık doğurmak ister ki! yaratık diyebiliyorum sadece bu yaratıklardan kadınları korumalıyız ibret verici cezalar olsun, af ya da indirim olmasın cezalarında yeterrrrrrrr...
devamını gör...
insan olanın insanlığından utandıran olaydır. benim artık kanım donuyor, bu nasıl insanlık ne ara bu hale geldik. gerçekten yazacak bir şey bulamıyorum artık sözün bittiği yer daha bu olayın üstüne ne söylenebilir ki. umarım hakkettiği cezayı alır ömür boyu hapis. "ben bu çağdan nefret ettim, etimle kemiğimle nefret ettim."
devamını gör...
bu o.ç.'nin(küfür manasında olan) o kadına yaptığı eziyetlerin belki en hafifidir bu okuduğumuz. bunu yapabilen yaratık kim bilir şimdiye kadar neler yaptı o kadıncağıza ama öldürmeyi başaramadığı için duymadık. yazıklar olsun sizi insan yerine koyup yargı önünde yargılayan bize de. insanlık onuru bırakmadınız lan bizde!
devamını gör...
kısasın gelmesi gerek, bi gelsin ibret-i alem olsun diye bu adama da aynısını yapacaksın herkesin önünde.
devamını gör...
oksijen israfı yaratık. hapis bu tip yaratıklar için ödül. bir kafesin içerisinde boynunda tasmayla yaşatılıp, genetik çalışmalarda kobay olarak kullanılması isabet olur.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"eşinin genital bölgesine demir çubuk sokarak öldüren adam" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim