dünya sağlık örgütü (dsö) sağlık bakanı fahrettin koca'nın önerisini kabul ederek, 2021 yılını tüm dünyada "uluslararası sağlık çalışanları yılı" ilan etti.
devamını gör...
özellikle tweetleri beni o kadar yormaya başladı ki... bu zamana kadar tarihteki hangi salgın millete rica minnet ederek bitirilmiş? özlü sözlere değil sıkı denetim ve önleme ihtiyacımız var. özellikle bir sağlıkçı olarak sağlıkçıların çalışma koşullarının ve haklarının iyileştirilmesi gerek. binlerce işsiz sağlıkçıya atama gerek, istihdam gerek. istihdam edemeyeceğin kadar sağlıkçı mezun etmemen gerek. bize tavsiye değil icraat gerek. tavsiyeyi bende veririm oturduğum yerden.
devamını gör...
boşuna koltukta oturan bakanın anlamsız önerileri .
devamını gör...
kendisini takip etmem, acaba ne oldu bugün diye her akşam tabloya bakmam, inanmıyorum verilere çünkü.
ama gördüğüm kadarıyla yavaş yavaş arttırmaya başladılar vaka ve ölü sayısını, bir haftaya günde 10bin vaka 300 ölü açıklayacaklar. bugüne kadar sakladıkları verileri yavaş yavaş, alıştıra alıştıra kimseyi korkutmadan salacaklar.
devamını gör...
temizlik hijyen ,mesafe
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"fahrettin koca önerisi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim