far cry serisinin en efsane oyunlarından biridir.
villianlar: (bkz: vaas montenegro) (bkz: hoyt volker)
ana karakter:(bkz: jason brody)
yan karakterler:(bkz: grant brody)
(bkz: riley brody)
devamını gör...
bir kanada oyun şirketi olan ubisoft tarafından çıkarılan bilgisayar oyunu serisi far cry'ın 3. oyunudur. 2012 yılında çıkan far cry 3, birinci şahıs bakış açısıyla oynanır. genel olarak far cry serisinde olduğu gibi far cry 3'te de hem insanlarla hem doğa ile mücadele içinde olursunuz. görev ile ilerleme sistemi olan bu hikaye oyunda, görevleri geçtikçe tecrübe puanı kazanırsınız.

far cry 3, hikayesi ile de insanları etkilemiştir. vaas adındaki bir korsan, adaya düşen jason ve arkadaşlarını esir alır. oyunda görevler eşliğinde arkadaşları bulup kurtarmak ve adadan kaçmak zorunda kalırız. bunları ise büyük bir gizlilikle yapmalıyızdır. tabii ki konu bu kadarla sınırlı değil, sürekli olarak dallanıp budaklanan bir hikayesi mevcut. oyunu oynadıkça yeni bilgiler edinilmektedir.

özellikle o dönemlerde parlayan bir isim olan michael vando'nun vaas karakterini canlandırması ile oyun kendi ününe de ün katmıştır. breaking bad'deki nacho karakteriyle tanınan michael vando, far cry'daki psikopat korsan rolüne çok yakışmıştır.

far cry oyun serisinin yan oyunlar dahil hepsini oynamış bitirmiş biri olarak söylüyorum favorim kesinlike far cry 3! zaten online oyunların sürekli aynı şey üzerinde tekrar etmesini sevmeyen biri olarak hikayeli oyunları daha çok seviyorum. bir de o kadar zor bir oyun değil, ben oyun oynamayı pek beceremeyen biri olarak bu orta seviyeli oyundan çok zevk almıştım. hikayesi abartılacak kadar harika, grafikleri süper falan diyemeyiz elbette ama far cry serisi, özellikle de 3, kesinlikle gönlümde favori oyunumdur..
devamını gör...
en son bu oyunu oynadığım zamanlar mutluydum diyerek az önce tekrar indirdim. ice tea, çikolata far cry 3 ve sitcom eşliğinde mental sağlığımı toparlayacağım, ha gayret.
devamını gör...
ubisoft'un bana göre; yaptığı en iyi oyundur. zaten serinin 3. oyunu o kadar sevildi ki, ubisoft aynı oyunun hafif cilalısını yapa yapa seriyi 6. oyuna kadar getirdi. hiçbiri o 3. oyunun tadını vermiyor tabi. jason brody'nin süt çocuğundan ramboya dönüşmesini deneyimlemek çok keyifli. vaas montenegro gerçekten müthiş bir villain karakter. müzikler iyi, ada ambiyansı harika. eskimez bir klasiktir. hala oynanır. ubisoft kırk yılda bir adam gibi bir oyun yapıyor.

bunu da bırakayım buraya. dinleyen eden olur.
open.spotify.com/track/5SWI...
devamını gör...
sıkıcıdır. bundan sonraki oyunlar daha bir güzel.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"far cry 3" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim