farah zeynep abdullah, pkk’lılardan ölüm tehdidi aldığını belirterek cumhuriyet başsavcılığı’na başvurdu.

helal olsun kız sana. *

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
konudan bir miktar alakayı kopararak isyanımı paylaşmak istiyorum. şu kalıpları görünce vallahi bilgisayarı, telefonu fırlatasım geliyor. lütfen şu kalıpları kullanmayın. telefonun taksiti bitmedi, bilgisayarı daha geçen sene aldım. çok müşkül durumdayım n'olur...

pkk sevici
algı yapmak
algıcı
operasyon çekmek
tensipleriyle - himayelerinde
hdpkk
chpkk

t/ kimse yılmaz güney'i sevmek zorunda değil. bıçak sırtında bir yaşam sürmüş, seveni de sevmeyeni de anlarım. fza'ya tepkini gösterebilirsin ama ölüm tehdidi nedir ya? dünyanın g*t deliği gibiyiz gibi bir durum ben görüyorum.
devamını gör...
yılmaz güney gibi k*rtçü bir katil serseriyi en fazla pkk sempatizanı p*ç kuruları savunabilir. bu da en net kanıtı.
devamını gör...
yılmaz güney'i sevmek zorunda mıymışız. herkes sevmediği sanatçı yüzünden ölecekse ülkenin sokaklarında zombi filmlerindekilerden daha az canlı insan kalır.

şunu nasıl sevmezsin diye bir kadını tehdit edecek kadar düşmüşler. sorsan bunlar özgürlük savaşçısı, bağımsızlığın yegâne savunucuları falan diyordur kendilerine. terörist sevicilerden ne bekliyorsun savundukları adam neyse bunlar da aynıları işte. onun izinde ilerliyorlar.
devamını gör...
öz teyzemin verdiği ibretlik ayardir.
devamını gör...
son zamanlarda yılmaz güney üzerinden iyi prim kasıyor. malum, sazan çok. kafası çalışan birisi, durumu iyi değerlendiriyor tabii.

ayrıcaaa;

(bkz: 10 ağustos 2023 tamer karadağlı'nın tiyatro müdürü olması)
devamını gör...
farah zeynep abdullah'ın sonuna kadar haklı olduğu bir davadır. malum, bu ülkede yılmaz güney gibi kürtçü-bölücü bir teröristi "çirkin kral" diye seven pkk'lılar var. farah zeynep abdullah; bu hareketiyle az bile yapmış, böylesi kürtçü hainlere ibretlik bir ayar vermiş. an itibariyle kürtçü oktrolller seri üzgün. oooohhhhhhh....
türk milleti olarak sonuna kadar farah zeynep abdullahın yanındayız.
devamını gör...
farah + zeynep hemi de abdullah!

(bkz: nihal tatsız)
devamını gör...
farah ablam normalde de baya canlar yakar gibi...
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"farah zeynep abdullah’ın pkk sevicileri savcılığa vermesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim