zafer partisi genel başkanı ümit özdağ, yabancılara vatandaşlık verirken vatanla ilgili tüm hakların da verildiğini, bunun, türk halkının seçme ve seçilme hakkının kısıtlanması anlamına geldiğini belirtti. sayıların gizlendiğini söyleyen özdağ, günde 180-200 kişiye vatandaşlık verildiğini iddia etti.

buradan
devamını gör...
yakında bizim ülkemiz deyip bizi ülkemizden atıcaklar diye korkuyorum
devamını gör...
yurt dışına çıkmayalım diye yurdumuzu yabancılaştırıyorlar, kampanya gibi kampanya
devamını gör...
vatandaşlık prosedürlerinin hızlandırılması -belgelere çok takılınmaması- konusunda talimat verildiğine dair haberler çıkmıştı. akp, oy deposu olarak görüyor bunları.
devamını gör...
şaka gibi, ne bu dijital platform üyeliği mi?
devamını gör...
bir ara vatandaşlık vermeyi durdurmuşlardı fakat şimdi seçim yaklaştı ve oylarda düşüş olacağı açıkça belli bu yüzden de vatandaşlık verecekler ki oylar artsın. ancak seçim sonrası tekrardan vatandaşlık vermeyi kesecekler. olan anası babası vatandaşlık almış ama bebekleri olunca onlara vatandaşlık sağlamadıkları için aşı bile olamayan meleklere olacak!
devamını gör...
bu hızla giderseler, 200*365'ten, 73.000 oy yapar.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"günde 180-200 kişiye vatandaşlık veriliyor" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim