yürürlüğe giren yaptırım sonrası çok geçmeden huawei ceo'su yeni abd hükümeti ile görüşme talebinde bulundu.

huawei ceo'su ren zhengfei, abd yönetiminin değişmesi ile birlikte joe biden ile görüşmek istediğini, huawei'ye yapılan baskıların artık azaltılması gerektiğini dile getirdi.


kaynak:buradan okuyabilirsiniz
devamını gör...
uluslararası ticarette yaşanan komedilerden birinin sahnelenmesidir.

ülkeler ulusal çıkarlarını koruyan bir takım gümrük engelleri kullanır. bu ulusal çıkarlar ulusal ve global ticarette yer alan üreticilerini rakip ülke firmalarının relabet üstünlüğünden koruma gereksiniminden ibarettir. ancak geçmişte göstere göstere yapılabilen bu engellemeler, günümüzde global ticareti düzenleyen uluslararası anlaşmalar nedeniyle daha çok tarife dışı engellerle, arkadan dolanarak sağlanmaktadır. burada da huawei'ye uygulanan ticaret engeli "güvenlik (!) " gerekçe gösterilerek uygulanmaktadır.

anlaşılması durumunda bu "güvenlik" sorunu kendiliğinden hiç var olmamışçasına kaybolacaktır.
devamını gör...
adamlar honor markasını bile sattılar , baz istasyonlar da önem arz ediyor , trump'ın en büyük hatalarından birisidir bu konu diğeri de paramız yok diye diye meksika sınırına duvar örmekti. gerçi ilk kazmayı biz vurmadık obama yaptı dedi ama pek de inandırıcı olmadı.
devamını gör...
abd hükümeti ile görüşmeye hiç gerek yok. gitsin mersine cihangir kennedy abimizi bulsun ve işini hallettirsin.


tanım: huawei ile ilgili bir haber.
devamını gör...
ee hani kendi işletimimiz falan gideri? cık cık cıkssss.
devamını gör...
yönetimin el değiştirmesiyle 45. amerika başkanı trump'ın 46. amerika başkanı tarafından belki esnetilebilir ama bu birazda senatonun çin'e bakışı ile alakalı olup ileri zamanlarda sonucu göreceğiz.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"huawei ceo'sunun abd ile görüşme talebi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim