kadınların hayalperest dünyasından ibarettir. zaten bu zillilerin hayal dünyasını beslemek için yaşıyoruz. öyle öyle.

çoğu kadının temel sorunu bana göre, ilişki dinamiğinden bihaber olmaları. senin için müzedir bir başka kadın için çay bahçesidir. arkeoloji müzesiymiş, masumiyet müzesiymiş ona göre karar verirlermişmiş. gömleği de ütülü olsunlarmış.. böyle saçma sapan alice harikalar diyarında masallarına ancak sosyal medyada rastlıyoruz zaten. karşılığı yok arkadaşım bu boktan beklentilerinin. kimse senin osuruktan ilişki fantezilerini beslemek zorunda değil. hiç kimse, senin saçma sapak ilişki isteklerine, göz yummak zorunda değil.

çok kültürlüymüşüz gibi davranmalar, kitap okuyormuculuklar. bir gösteriş budalalığı, ben farklıyımcılık oynamalar aldı başını gitti memlekette. ortada elle tutulur tek bir samimiyet kırıntısı yok. kalpleri atmıyor lan bunların, nabızları olmuş sosyal medya. 'kitap okömöyön örkök' yaa bi şurdan s...r git. sen okuduğundan ne anlıyorsun acaba.

erkeğin , kadınların bu türden şımarıklıklarına göz yummaması lazım. hayat durmadan onaycı bir adam olarak nefes alıp vermek için fazlasıyla kısa. maymun ettirmeyin kendinizi elin kızına. müzene sokarım, meyhaneye gidiyoruz diye tutun kolundan götürün. gelmiyorsa da tek içeriz aslanlar gibi.

hayat kısa, kadınlar bol.
devamını gör...
vizyonsuz flörttür.
insan yunan adaları falan der bari, hani az masraflı ama kaliteli date olur.
girişi 60 lira olan date neymiş ya, oldu olacak içeride tütün de sarıp tüttürelim mi?
devamını gör...
bence güzeldir desem ılık erkek diyecekler...
- ben genelde doğaçlama veya konusu biraz daha eğlenceli bir tiyatroya ayarlıyorum. bu sürede rahatlama pozitif enerji depoluyor ve sonrasında kahve eşliğinde oyunun konusu üzerine tartışıyoruz ve günlük hayattan konuşuyoruz. hem tiyatro sayesinde duruma ve olaylara bakış açısını anlayabiliyorum. böylece ilk buluşma oldukça uzun ama bir o kadar kısa ve dolu dolu geçmiş oluyor.

edit: yazım hatası.
devamını gör...
aslında eğlenceli. birini detaylıca tanıma fikriyle gidiyorsanız aradığınızı bulamazsınız fakat beraber zaman geçirme , sohbet etme , bir deneyimi beraber paylaşma isteği var ise müze çok mantıklıymış. çıkışında da bir kahve tatlı ile cila atabilirsiniz :d hoşuma gitti bu fikir.
devamını gör...
vizyonsuz denmiş ama tam tersi olduğunu düşünüyorum. aksine vizyon sahibi, kültürlü ve donanımlı bir insanla flört ettiğinize işaret olabilir. böyle bir kişiyle hem eğlenilir hem de farklı bir şekilde kaliteli zaman geçirilir.
devamını gör...
bak bakk müze adresleri gelmeye başladı bile.

fdfsdfsdf
devamını gör...
önceden daha iyi bir program yapmamışsan gideceksin mecbur.
devamını gör...
ufuk açan başlık ancak maitre gims abimiz uyarmamış olsa idi tabi... şak, klibinde açıklamış:
devamını gör...
akışına bırakmak, biraz izlemek gerekir.

aga ilk buluşmayı lüks restoranda akşam yemeği ile yaptırıp 2k hesap saplayan bir flörte de denk gelebilirdiniz. müze çıkışı starbucks kave yapalım diyin tatlıya bağlayın. insanların özencini ( özellikle de pahalı değilse) kırmayın arkadaşlar.
devamını gör...
müzede verecem dese koşacak tipler var..
devamını gör...
boyle fularli, eli yerden bir ot koparmamis, filtre kahveci tiplerin cok enteresan fantezileri var amman dikkat. yataga kelepceleyip mahallenin tupcusune butun derinizi yalatir da kultur sanata kusersiniz sonra.
devamını gör...
sıkıcı ve nerd bi flört olduğuna delalet eder.
başka zamanlar çuvala mı girdi de ilk buluşmada müzeye gitmek istiyor. ilk datede birbirinizi müzede daha yakından tanıyamazsınız. ama çok istiyorsa arkeoloji müzesine götürün onu. siz güzel bahçesinde oturup dinlenin, o içerde gezsin, yarım saate yanınıza gelecektir.
hayır bari yıldız sarayına, hidiv kasrına, anadolu hisarına falan gitmek isteseydi. hem gezer hem görür hem eğlenirdiniz. olmadı ortaköy meydanı. kumpir yemeyin bozmuşlar iyicene, çok da pahalı.
devamını gör...
guzel fikirmis:)

muze icki masasindan daha akli basinda bir ortam olur birini tanimaya baslamak ve onunla bir daha gorusup gorusmeyecegine karar vermek icin.
devamını gör...
adinin muzeyyen olmasi buyuk ihtimaldir
devamını gör...
ben bi kere yapmıştım bunu ilk buluşmada 12 eylül temalı bir sergiye gitmiştik fjdkkdkd
devamını gör...
buluşmadan sonra nikah dairesine gider yolumuza bakarız böyle bir flörtle.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ilk buluşmada müzeye gidelim diye tutturan flört" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim