erdoğan'a her gün ana- avrat, bacı, kardeş küfür ettiklerinde mahkemeye verilmelerini özgür değiliz diye lanse edenler bugün kendisine pkk'lısın diyen kişiyi mahkemeye vereceğini dile getirdi.
devamını gör...
versin tabi ki iyice suyunu çıkardılar çünkü nasılsa ceza vermezler bunlar yumuşak yüzlü insanlar diye.
devamını gör...
ysknın, kazandığı seçimi sebepsiz yere tekrarlatmasını ahmakça bulduğunu haklı olarak ifade ettiği için(çünkü tekrarında da kazandı) siyasetten men edilme davası açılmış bir kişinin, kendisine hukuksuzluğu kullanarak hakaret eden iftiracıya karşı açtığı haklı davadır.
devamını gör...

pazarcı esnafından imamoğlu'da "terör" tepkisi
ibb ekrem imamoğlu ile bir pazar esnafı arasında terör örgütü tartışması çıktı. taraflar, birbirlerinden şikayetçi oldu.

vatandaş "pkk ile yürüyenlerler benim tezgahıma gelemez" demiş.
bence doğru demiş.
(bkz: https://www.trthaber.com/ha...)
devamını gör...
tuzluyarak yiyen pehlivanın zoruna gitmiş. olm tuzluyarak yiyen, reisin 14 yaşındaki, yasal olarak akil baliğ olmayan çocuğa dava açıyor. ne bu telaş, bu kaygı? tuzu mu az geldi yediğinin.
devamını gör...
valla biri bana hakaret etse, pkk lı dese, fetöcü dese aynısını yaparım. hatta tazminat açıp sırtındaki ceketi almaya bakarım.öyle önüne gelene, aklına esen lafı diyemezsin, hele ki iftira atamazsın.
bi de arkadaş algı kasmış. çok da güzel çarpıtmış. değil cb, en sıradan vatandaşa bile küfretmek veya sövmek suçtur, bunu da kimse özgürlük olarak değerlendirmiyor. insanların bahsettiği özgürlük eleştiri ve ifade özgürlüğü.
devamını gör...
imamoğlu'ndan lider filan olamayacağını gösteren emare. pazarcıya şöyle okkalı bir israil dölü ya da ananı da al git diyemeyenden lider filan olmaz.
devamını gör...
öncelikle haberin kaynağını belirtmemiş. ayrıca liderin kaç kişiye dava açtı biraz da ondan bahsetsene. bir atasözünü tivit olarak atan kadını bile içeri tıkmış, çoluk çocuğa kadar dava açmış adamlarsınız. ne zamandır fikir özgürlüğüne önem verir oldunuz yaklaşık 2 saat falan mı? az bile yapmış imamoğlu. tazminat kazanıp o parayla antrikot yiyip canlı yayın açsın.
devamını gör...
bu sözlüğün low aktrollerine inşallaaahhh para filan vermiyorlardır. inşallah bu ameleliği bedava yapıyorlardır.
devamını gör...
iyi yapmis. pkk'lisin denmesini anasina kufurle es tutup dava acmis. ak partisine uye birine pkk'li dedim gecen gun. megri megri dedi huur cocugu.
devamını gör...
özellikle takibini yapacağım haberdir.
kalabalıkta yapılan yalandan delikanlılığın tenhada özrü nasıl olacak gerçekten merak içindeyim.
hakimin huzurunda herkesler süt dökmüş gibidir, tenhadan kasıt budur.*
hukuk ve adaletle çözülen meseleye kimin itirazı olabilir?
devamını gör...
ananı da al git diyememiş mi koca imamoğlu? kendisini kınıyorum.
devamını gör...
yarası olan gocunur. belli ki vatandaş ekoşun kuyruğuna basmış. zati şahaneleri her türlü hakareti, ithamı etsin, köpük tüküre tüküre havlasın, o zaman özgürlük; ince noktadan vurulunca vayyy hakaret etti. az ötede oyna vatan haini. vatandaş az bile demiş, satılık piyon.
devamını gör...
e tabi pazarda yapraklar yok ki alkışlasın.
devamını gör...
ya ne yapacaktı ? önüne gelene iftira eden şuursuzun hakkı o dur, aynısını rte ye söyleseydi, önce içeri atar sonra yargılarlardı.
devamını gör...
yerinde ancak yetersizdir. bu zamana kadar sessiz kalmalarının, kurdukları ittifakın ve parti üyelerinin halka yansımasıdır bu söylemler.
devamını gör...
insallah bu sözlükteki aktroller bedavaya çalışıyordur. şunlara bak 5 gram beyinleri yok gelmiş burda algı yapıyorlar. madem pkk li niye içeri alınmıyor bu ekrem denilen şahıs?

sözlük yönetimini de kınıyorum bu algı yapan arkadaşları hala ucurmuyor da entel dantel işlerle uğraşıyor. abv.
devamını gör...
hakkıdır vermelidir,

bir insana terörist iftirası atmak o kadar kolay olmamalı bu kadar basit.
devamını gör...
orada recayi olsa

vaaaaayyyyyy israaayil dölüüüüüüüü
bunlar cibilliyetsiz
bunlar sürtük
falan

falan patlatırdı martavalları.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"imamoğlu'nun vatandaşı mahkemeye verecek olması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim