akrabalar görmesin özelliği
devamını gör...
3-4 tane beni ekleyen kişi var. okuldan- dershaneden arkadaşlarım. sadece 1 tanesi ile samimiyim diğerleri ile sadece selamlaşmamız ve ufak tefek sohbetlerimiz var. eklese de eklemese de ne sevinirim ne de üzülürüm. şahsen ben kimseyi eklemedim.
devamını gör...
bazı erkeklerin yürümeyi hedeflediğim kızlar listesidir.
devamını gör...
instagramım olmadığı için yakın arkadaşlarım da olmuyor dediğim durumdur.
devamını gör...
herkesin görmesine lüzum yok deyip belirli kişilerin görmesi için gönderme yapma amacıyla da yapılır.
devamını gör...
tek kelime konusmadik ama yakin arkadaslara eklenmisim diye bol bol dedirten ozellik
devamını gör...
en az 10 kisinin yakin arkadaşlar listesinde varım kendimi tek tek sence ben senin yakın arkadaşın mıyım? diyerek çıkarıyorum.
devamını gör...
yanlış kullanıldığını düşünüyorum. zira benim hiç yakın arkadaşım olmamasına rağmen 45 kişinin yakın arkadaşıymışım. benim de haberim yoktu. öğrendiğim iyi oldu.
devamını gör...
valla bana en alakasız kişilerin eklemiş olması hem acayip garip hem de aşırı gurur verici gelen yaklaşımdır.
devamını gör...
hikayelerini akrabalardan gizlemenin alternatifidir. akrabalar hariç herkes yakın arkadaşlara eklenir ve genelde sevgiliyle story paylaşırlar. ben nedense sinir oluyorum buna.
devamını gör...
daha çok "yakın arkadaş" olduğunuz için değil de, listeye ekleyen kişinin akrabası olmadığınız için eklendiğiniz listedir o.
isim vermeyeyim efendim; hayırlı cumalar paylaşımlarını normal olarak atarken, alkol masalarında alem paylaşımlarını yakın arkadaşlar listesine atan çok kişi biliyorum. bir bakıma sosyal anksiyete bozukluğuna çare olarak düzenli vurulan insülin iğnesi tadında instagram özelliğidir. kendimizi bu listeye eklenmiş olarak görünce çok da şey etmemek lazım gelir.
devamını gör...
samimiyetsiz,fesat, gösteriş budalası arkadaşlarını görmeni sağlayan instagram özelliği.

genelde çoğu sevgili yaptığında beni yakin arkadaşlara eklerler. çünkü efendim yıl olmuş 2021 hala ilişkilerini ailelerinden, akrabadan saklar bu tipler. böylelikle sizi yakin arkadaşlara ekleyerek sevgilisiyle verdikleri samimiyetsiz pozları gözünüze sokarlar.

istisnai durumlarda var tabii. birkaç arkadaşımın komik paylaşımlar yaptığı ve sadece yakın arkadaşlara açarak görmemizii sağladığı paylaşımlar da oluyor.

hatta bu yakin arkadaşlara ekleme özelliği instagram anasayfanızın yemyeşile dönmesini de sağlar. insana "ulan bu kadar çok yakin arkadaşım varsa ben niye böylesine yalnızım?" diye sordurtur.
devamını gör...
hiç tanımadığım bölüm arkadaşımın (üniversiteye gidemedik ki nerden tanıyayım.)
sırf gösteriş yapmak için yakın arkadaş listesine eklenmemdir.
devamını gör...
en az 2 (yazıyla: iki) kişilik barındırdığını kanıtlamak isteyen milenyum kişisi eylemi.

- bu kullanıcıların siyasi eğilimleri ortama göre değişiklik göstermektedir. "hayırlı cumalar" mesajlarını genele paylaşırlarken, "29 ekim cumhuriyet bayramı" mesajlarını "yakın arkadaş"lara paylaşmaktadırlar veya tam tersi.

- satılık araba ilanlarını yakın arkadaşlara paylaşırken, doğa / gezi / yemek fotoğraflarını genele paylaşırlar.

- ana kuzusu durumları yakın arkadaş / aileye paylaşırken, mafyavari pozları genele paylaşırlar.

bu noktadan pekçok farklı duruma örnekle çoğaltılabilecek tespitler yapılabilir, ancak en doğru yaklaşım: nevrotik kişilikte uyum bozukluğu tedavisi görme gerekliliğidir.
devamını gör...
sık sık ulan ben senin yakın arkadaşın değilim ne işim var bu listede dememe sebep olan özelliktir.
devamını gör...
hiçde yakın olmadığım insanlar tarafından ayıp olmasın diye yüklendiğim listedir. tek sorun, insanların hikayelerine bakmıyor olmam. instagramda özgürlük ve şahsi alanımı meşgul ediyorlar
devamını gör...
bence o sadece yakın arkadaşlar tanımını ifade etmiyor, herkesin değil bazı insanların görmesini istediği storyler için de bunu kullanıyorlar. zira bir iki kez selamımın olduğu kişilerinkinde ekli olmamın bir mantığı olamaz.
devamını gör...
yakın arkadaşım olmıyanları da eklediğim liste genelde paylaşımlarımın çoğunu yakın arkadaşlarda paylaşıyorum
devamını gör...
benim adıma yedi sekiz kişilik kalabalık bir listedir.
devamını gör...
...her şey sanallaştı, dostluklar ve ölçüleri bile dedirten saçma çok saçma hatta en bi saçma durum örneği... öyle şeyler de varmış, iyi ki instagram kuşu değilim, karşıyım, istemiyorum, dedirten durum...
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"instagram’da yakın arkadaşlar listesine eklenmek" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim