kesinlikle kadın veya erkek kimsenin yaptığı alışverişi yadırgamıyorum. ama gözlemlerime göre kadınlar erkeklerden daha fazla alışveriş yapıyor. haliyle kadınların paralarını hangi ürünleri satın almak için harcadığı merak konusu. yani ben iş kuracak olsam kadınlara yönelik bir işe yatırım yaparım. kadın yazarlarımızı görüş ve deneyimlerini aktarmak üzere bekliyorum. saygılar efenim..
devamını gör...
kesinlikle cilt bakım ürünleridir. çoğu ithal olduğu için o kadar pahalı ki...bir yüz temizleme jeline 150-200 lira vermek insanın içini sızlatıyor.
devamını gör...
aışverişte kadın algoritması
görsel
devamını gör...
makyaj, cilt bakım ve temizlik ürünleri.
devamını gör...
ben kitaba basıyorum paramı. ikinci sırada ise bakım ürünleri geliyor.
devamını gör...
kıyafet.unutmayın dolabınız ne kadar dolu olursa olsun giyecek hiçbir şeyiniz yoktur.
devamını gör...
şuanlık ihtiyacıma göre şekilleniyor harcamalarım bu yüzden "en çok para harcadığım ürün" ped. eski düzene geri dönebilirsek paralarım* konser, müze, otobüs, tren, sinema biletlerine daha çok gidecektir. hadi inşallah diyelim.
devamını gör...
istisnasız bütün param kitaba kaleme ve güzel fincanlara gidiyor. bağımlısı olduğum bir içecekte yok ama bir kere başladık.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"kadınların alışverişte en çok para harcadığı ürünler" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim