türkiye'de erkeklerin ne kadar kadına aç, evet yanlış duymadınız erkeklerin kadına ne kadar aç olduğunu gösteren durumdur. türk erkeği kadına aç, türk kızı da bunu bildiğinden tribin alasını yapıyor. o kadar absürt tripler yapıyorlar ki, bazen şaşıp kalıyorsunuz, bu neyin kafası diye. türkiye'de kadınlar kendini bulunmaz hint kumaşı sandığından erkeklerde kadınlara aşırı düşkün olduğundan, daha doğrusu sanki hiç kadın yokmuşcasına kadınlara taparcasına yaklaştığından böyle absürt bir durum ortaya çıkıyor. türk kızındaki tribin yarısı batılı ve doğulu kadınlar da yok. fakat bu türk kızının suçu değil türk erkeğinin suçu, onlar kadınlara taparcasına yaklaştığından türk kızı da bunu fırsata çevirip absürt bir şekilde trip atıyor, nasıl olsa bana bağlı kafasında hareket ediyor. bundan dolayı da tribi çok ama çok güzel yapıyorlar, malum erkekler de bu tribe katlanıyor. sonuç olarak, herkes memnun halinden. biraz gururu olan, böyle saçma bir durumun içine girmez. bir kadınla anlaşamayıp trip yiyeceğinize bırakın, anlaşacağınız biri ile hayatınızı birleştirin, kimse bulunmaz hint kumaşı değil. a olmazsa b olur, b olmazsa c olur. ne kadar üstüne giderseniz o kadar trip yersiniz. biraz medeni olun, geçin bu ilkel ve tipik trip davranışlarını, modern zamanda ilkel insanların hayat tarzını yaşamaya çalışıyoruz.
devamını gör...
bulunmaz hint kumaşlığıyla alakası olmadığını düşünüyorum. sadece kendilerini geriye çekiyorlar biraz hemen güvenmiyorlar. nedenini sormamız gerek yok sanırım.
devamını gör...
kızlara bunu hissettiren insanlardan hesap sorun, kızlardan değil. siz memnun değilsiniz fakat kızların böyle hissetmesindne memnun olan kesimin hatası bu dediğim başlıktır.
devamını gör...
kafanıza kızlar kadar kız düşsün de biz de rahatlayalım, siz de bi rahatlayın artık.
devamını gör...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel

durum bu haldeyken şaşırılmaması gereken hadisedir. erkekler, biraz ağırdan alın, dengelensin mevzu yahu.

''aşk gurmesi nikiforenko'' adlı hesabımdan...
devamını gör...
gönül ister medeni bir şekilde konuşup anlaşalım ancak etraf bu tiplerle dolu adamlık taslayan , barzo lavuklar ve dünyada tekmiş gibi yaşayan hiçbir başarı sahibi olamamış kadınlar. çevre çok önemli bu gibi tipleri ötelemek lazım. elbette isterdik davul dengi dengine çalsın ancak öyle olmuyor işte. sadece kadınlar değil erkekler de aşağılık gibi davranıyor bu konularda aç köpek gibi salya akıtanla , kendini o köpeğin gözde hindisi yerine koyup kendine değer biçen arasında pek fark yok birbirinden beslenen iki çöp grup bunlar . dengesizlik yaratıyorlar işte. gelişmiş medeni ve insani , ideal bir toplum yaratmak hayal eldeki ürünlerle.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
ne sen leylasın
ne de ben mecnun
gelmişiz dünyaya yaşıyorz
hepsi bu :)))
diye cevap vereceğim başlıktır.
devamını gör...
bırakın insanı ya da hayvanı damacana deliğinin bile en az 20 tane talibi var bu ülkede. erkekler sürekli aletlerini bir yere sokmak istiyor. bu anlaşılır bir istek fakat aynı erkek iş evlenmeye gelince bekaret talep ediyor. haliyle pazara çıkınca (evet gençler cinsellik de arz ve taleple değerlenen bir metadır) arz ve talepte dengesizlik ortaya çıkıyor. öte yandan kadınların da bu işte payı yok değil zira bu moron erkekleri yetiştirenler de hep bu kadınlar.

neyse, kız arkadaşım latin amerikalı olduğundan bu kültürel kokuşmuşluk beni çok da alakadar etmiyor.
devamını gör...
sorun hint kumaşında değil bu kumaşı diken terzide.
devamını gör...
önce prim veriyorsunuz, göklere çıkarıyorsunuz. sonra kadının özgüven ve ego patlamasını görünce de yerin dibine sokuyorsunuz. verme o zaman kardeşim sen de prim.
devamını gör...
yormayın kendinizi enrty'e cevap vermekle falan. ayyynen cnm 31'cim diyin geçin.
devamını gör...
tam da diyordum ki; kafa sözlükte kadınları genelleyen, aşağılayan, kıyaslayan başlıklar yok fakat yanılmışım. ekşi sözlük'ten biraz uzaklaşmak istememin sebeplerinden biriydi bu tür başlıklar ve altına yazılan yorumlar. kafa sözlük'te bu tür konular konuşulmaya devam ederse sanırım burada da çok fazla kalmayacağım. oysa ki çok sevmiştim kafa'yı.

biz kadınlar olarak bıktık sürekli yabancı kadınlarla kıyaslanmaktan, her hareketimizin kabahat olarak görülmesinden, kusurlarımız yüzünden aşağılanmaktan... tanıdığınız üç-beş kadında karşılaştığınız ve hoşlanmadığınız tavırlar yüzünden neden bütün kadınları işin içine sokarak saçma sapan genellemeler yapıyorsunuz? ben şurada, bütün türk erkeklerini şöyledir böyledir diye başlık açsam, duymadığım hakaret kalmaz, ayrıca yapıştıracağınız etiketi de adım gibi biliyorum.

bakın, bu yaptığınız saygısızlıktır. ve ben buna hiç tahammül edemiyorum.
devamını gör...
sürekli duyduğum ama hep tam tersine şahit olduğum durum.

ya bazen ben bu insanlarla farklı ülkede mi yaşıyorum diyorum. benim ülkede ki kadınlarla gördüğüm tek şey çılgınlar gibi evlenmek istemeleri 22-23 yaşında başlıyor bu istek ve ilk fırsatta yapıyorlar. çevremde sürekli bir kadını bu yüzden reddeden erkekler var. yakışıklı olmak, zengin olmak, kültürlü olmak vs vs. bunlara bile gerek yok standart bir erkekle evlenmek isteyen genelde 2-3 kadın oluyor çevresinde. bir kadınla görüştüğüm zaman beni evlenmek istiyor sanmasın diye elimden geleni yapıyorum. yine de bir şekilde bir zaman sonra beklentileri buraya kayıyor. bu kadar erkek düşkünü bir millette yaşıyoruz. nasıl bunun tersini yaşıyorsunuz anlamıyorum.

haaaa şimdi anladım sadece sex kovalayan kadınlardan bahsediyorsunuz siz. beyler birileri hakkınızı yediği için o konuda bir dengesizlik oluyor olabilir*
devamını gör...
"kendini bulunmaz hint kumaşı sanmasi" hissiyatinin kızlara özel olmadığı aşikar insanlari anlamiyorum neden iki tarafli bakamiyoruz. kadin ya da erkek her insanda ego vardir bazilari bunun abartisini yasayarak üstten bir bakis sergiler. ki bence bir yerde hepimiz ozeliz bizden baska bir tane daha yok hepimiz kendi dunyamizin hint kumasiyiz. keske egoistlik duygularin ayarlari olsa da sınırlar aşılmasa.
devamını gör...
eskidendi o. şimdilerde kadınlar erkekler için kavga ediyor. açın müge anlı'yı filan seyredin bana hak vereceksiniz.
devamını gör...
erkeklerin tavrından dolayı olan bir durum
devamını gör...
artık çoğu kız sınıflandırılmaktan, kıyaslanmaktan dolayı tam anlamıyla tezek gibi hissediyor. bu muhafazakar olana kezban olmayana yollu ifadeleri de sıktı artık 2014 facebook'ta değiliz kendinize gelin bir. eşek kadar insanlar aptal saptal şeyler tartışıyor şu sözlüğü bari rahat bırakın da iki gündem takip edip eğlenelim.
devamını gör...
nedir sizin bu kadınlarla derdiniz dediğim kaçıncı başlık. kim üzdü zamanında sizi bu kadar da genellemenin dibine vuruyorsunuz. bu genellemeyi yaparken bir anneniz olduğu ve onunda kadın olduğu aklınıza geliyor mu acaba.

burası türkiye maalesef. erkeklerin sürekli bu kıyaslamalarına, ötekileştirici başlıklarına maruz kaldığımız yer. daha fazlasını yazmama gerek yok, haberlerde görüyorsunuz zaten. yazık.
devamını gör...
dünya kadar malın olacağına fındık kadar mavi gözün olsun.
devamını gör...
hem cinslerimin boş yere değer verip kul köpek olması sonucunda ortaya çıkardığı boktur. kadın ne kadar süründürür ise erkek amacına ulaştığında / ulaştıktan sonra karşı tarafın ağzına etme oranı bi o kadar yükselir. genellikle şiddetli ayrılıklara biter.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kadınların kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim