bir aktrollün hezeyanı. herkesi kendileri gibi sanıyorlar.
devamını gör...
kim alıyor bunları içeri .
devamını gör...
cahil insanın herkesi kendi gibi görmesi sorunsalı.

bu başlığı açan şahıs aynı zamanda bir rte sevdalısı, ölüp bitiyor aşkından.

edit: entry nick uyuma şahane. zaten en fazla olsa olsa "yalandantehlike" olur.
devamını gör...
kemalistlerin cahil olduğunu düşünenlerin sunduğu nedenlerdir. kemalistlerin toplu cahilliğine daha önce rastlamadığımdan neler yazılacağını merakla takip ettiğim başlıktır.
devamını gör...
olum zaten bir şeyin fanatiği olmak cahilliktir dediğim başlıktır.

saygı duymak sevmek ayrıdır fanatiktik yapmak ayrıdır.

ayrıca kışkırtmak istiyor sayın yazarlar kışkırmayın lan.
devamını gör...
öfff...sağın da solun da bağnazı çekilmiyor. uç noktalarda yaşayan insanlar, birbirini anlamaktan çok uzak ve cahil kalacaklardır her daim.
devamını gör...
cahil olmak politik tercihle alakalı olabilir mi sizce sevgili yazarlar. bırakalım artık bu duygusallıkları. yıl olmuş 2021. nazi iktidarını destekleyen carl schmitt'ler heidegger'ler rosenberg'ler cahil miydi sizce? bırakın akp'liyi akp'li kalsın, partisini savunmak zorunda kalmasın. bırakın chp'liyi, partisini savunmak zorunda kalmasın. kim neye inanıyosa inansın. cahil, bizim gibi düşünmeyen değil. alim, bizim gibi düşünen değil. kendimizi kurtarmadan insanları cehaletten kurtarmaya çalışıyoruz. kimsenin yüzme bildiği yok, herkes boğulanı kurtarmaya çalışıyo. denizde boğulanların ekseriyeti başkasını kurtarmaya çalışanlardır sevgili yazarlar.
devamını gör...
iyi troll yaptı bu sene.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kemalistlerin cahil olma nedenleri" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim