korku / gerilim / suç
7 / 10
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

#film
little bone lodge filmin adıdır . 2023 yapımı polisiye,gerilim ve korku dolu ters köşe bir film.
yönetmen: matthias hoene
oyuncular: joely richardson, neil linpow, sadie soverall
kisaca filmden bahsedeyim yağmurlu bir gecede anne baba ve kiz doğum günü kutlamasi yaptıktan sonra birden kapi çalar. biri ağır yarali iki adam eve gelir ve yardım isterler.arabalarinin kaza yaptığını mecburen geldiklerini söylerler. anne hemşire olduğu için onlara yardim eder.aslinda esas hikaye başlar. katiller polisten kacarken hiçte akıllarından geçmeyecek bir kötülüğün eline düşerler. gece yarısı tekrar kapi çalar ve polis memuru gelir polis memuru aileyi önceden taniyordur .iceri girdiğinde baba kiz oradadir ama anne o değildir. bunu farkedince kadina ,evin hanimi nerde diye sorduğunda kadinin icinde ki canavar ortaya çıkar. polisi öldürür ve hafızasını yitirmis kiz ile bir acik araziye atarlar.katilleri bodruma kelepceler kiz ve kadin evden gittiği icin kelepceledigi adam kurtarir kendilerini.parayi almak icin tekrar eve girdiğinde buyuk bir şok ile karşı karşıya kalmıştır. bir canavar evin hanimina neler yapmıştir olay tamami ile ortaya çıkar.hapisten kaçan adamın bile vicdanı sizlar o derece. araba sesi gelir dönmüşlerdir. kadin ve kız adamlarin kaçtığını anlarlar ama adamlardan biri zihinsel engelli olduğu icin gizlenemez ve onu yanına çeker .ama icerde ki adam herşeyi öğrendiği için kapidan iceri giren kiza annesi ve babasının durumunu gercek annesinin o seytan kadin olmadığını anlatır. hemen kaçış plani yaparlar. ama peslerinden gelenler vardır onlarda olayin içinde bulurlar kendilerini kadin ve cocuk ikisini öldürür ve son darbeyi kiz bildiği halde kadina yardim edip ordan babasi ile beraber kacarlar.olan hapisten kacan adama olur çünkü kardesi engelli oldugu icin kadini cok sevmistir.filmin sonunda kadinin iyi olduğuna ve ailesine yapilan haksızlığa dayanamayan mukemmel anne olduğuna sizi bile inandiracak emin olsun.herkes katil olabilir teorisi gibi film. şimdiden iyi seyirler.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"little bone lodge" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim