aksiyon / suç / macera
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

oyuncu listesinde thomas jane, ving rhames, elsa pataky, mark hosack, chris yen, french stewart, leland orser, doug hutchison, gregory harrison, william abadie, eileen ryan penn, david andriole ve patrick treadway gibi oyuncuların olduğu 2009 yapımı gerilim/polisiye türündeki bu filmin yönetmenliğini ise russell mulcahy yapmıştır.

film bir çantanın peşinde ölmeyi göze alan bir kaç tetikçinin kapışması ile başlıyor ve malone çantayı alıp kaçmayı başarınca bu sefer daha büyük tetikçiler ile üstüne gelen adamı bulmak istiyor. bunun peşinde koşarken gelen adamlardan da kaçmak zorundadır. efsane bir tetikçi olan malone peşine takılan tetikçilerin onu yakalayamaması ile iyice sinirlenen kötü adamımız onu yakalayıp kendisine getirilmesini ister. malone ise yaralıdır ve annesinin yanına gider her seferinde yaptığı gibi. kötü adamlar onu annesinin yanında bulduğunda ise ortalık karışır ve adamlardan birini ateşe verdikten sonra kaçmaya başlayan malone annesini güvenli bir yere gönderir ve kendisi ona yanlış yapanlara dersini vermeye döner. bir adamı yakalayıp arabanın bagajına atarak onu konuşturmayı başarır. tabii bundan önce onu deli edene kadar arabayı sürer. onu konuşturmayı başaran malone başından beri yanında olan kızın aslında söylediği kişi olmadığını öğrenir ve onu konuşturmak içinse arabaya alıp hızlı sürer. kız konuşmaya başlayınca olayları anlamaya başlayan malone kızı alıp bir yere götürüp kelepçeler. annesine de hemen kapıda biter. onları geride bırakıp parkta kötü adamı yakalamaya giden malone orada tuzağa düşüp kötü adamın eline düşer. onu yakalayan ise tuhaf bir kız fazlasıyla yetenekli bir tetikçi diyebiliriz. bağlı halde uyanıp kızın onunla oynamasını izleyerek sn sonunda ona yaklaşınca bir kafa darbesi ile onu yerle bir eden malone karşısına yüzünü yaktığı adam gelir bu sefer. onu yine ateşe verir onu öldürmeye gelen kızı hemen öldürür. annesi ile kızı almaya döndüğünde ise kızı bulamaz ve kötü adamı bulmak için ona yakın adamı bulup ona gitmek istediğini söyler. kötü adama gittiklerinde ise kız oradadır ve malone hayal kırıklığına uğrar çünkü kız onu her seferinde kandırmıştır. en sonunda da kötü adam tarafında öldürülüp layığını bulur zaten. sonunu yazmayacağım.

eski ve zor filmlerden izlemesi zevkli değildi öylesine bir şey yokken baktım. iyi seyirler.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"malone" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim