kaynak
süleyman soylu, orman yangını ile ilgili bir şüpheliyi yakaladıklarını açıklamıştı.

soylu, marmaris'teki yangınla ilgili yakalanan kişinin, "aile arasındaki anlaşmazlık nedeniyle kızarak ormanı yaktığını" kabul ettiğini açıklamış.
devamını gör...
o kişi öyle söyledi de biz inandık mı.
devamını gör...
ben anlayamıyorum!
devamını gör...
yine bir kurban bulunmuş. kim bilir kaç para verdiler ailesine. ailesi ile her kavga eden orman yaksaydı...
devamını gör...
yok canım oradaki ağaçların sebep olduğu rüzgar adamın anasına sövmüştür, ağır tahrik vardır. zaten o ağaç fetocudur, darbede fetoculara siper falan olmuştur. hem ayrıca o ağacın o saatte orada ne işi varmış. işin içinde ağır tahrik var.
tüm bunlar göz önünde bulundurularak şahsın iyi halden beraatine, yanan ormanın bulunduğu alanın bir yandaşa devredilip otel yapılmasına karar verilmiştir.
devamını gör...
buradan
devamını gör...
vay anasını yaa hemen inandım ben mesela.
devamını gör...
ben ikna oldum. cool story brooo!
devamını gör...
eksik olan günah keçisi de icat oldu... urun gahbeye urun! tamam ben ikna oldum bu adam yakmıştır. şimdi esas soru şu ki yarın o alanlara bir arap "iş adamı" otel yapacak mı? esas takip edilmesi gereken konu bu...
devamını gör...
hömm
ailesi de yangınla karşılık versin
devamını gör...
birileri yine eşeği sağlam kazığa bağlamış da çıkmış meydana. normalde biliyorsunuz çıkmaz meydana. böyle şeyler olduğunda olay yerine bile gitmez fakat eşeği sağlam kazığa bağladığını biliyor ya hani o yüzden açıklama falan yapıyor hemen. işte tam da bu yüzden ben yemedim.

kendilerinin etki etmediği bir olayda şüphe edip gitmezler ama kendi kurdukları tezgahın civarına güle oynaya giderler. onun rahatlığı var yani.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"marmaris'teki ormanı ailesine kızdığı için yaktığını itiraf eden kişi" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim