#televizyon dizileri #final yapan diziler
aksiyon / animasyon / macera
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

2000'li yılların başında kanal d sabah kusaginda yayınlanmış bir japon animesi. muu adlı karakteri durdurmaya çalışan canavarların hikayesi anlatilirdi.

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel

konusu


genki enerjik ve bir o kadar da hayalperest bir çocuktur. hep hayranı olduğu monster rancher oyunu gibi bir hayat yaşamak ister. fakat bir gün monster rancher oyunu oynarken, bir patlama olur ve kendini birden oyunun içinde bulur. hayalleri gerçekleşmiştir, artık hep oyun dünyasında kalmak ister ama oyun dünyasının hiç de hayal edildiği gibi olmadığını görür ve muu adındaki şeytani kralla tanışır. muu'yu yenmenin tek yolu ise efsanevi canavar phoenix'i uyandırmaktır. genki, oyun dünyasını yeni edindiği arkadaşlarıyla kurtarmaya çalışır ve genki için yeni bir macera başlamış olur.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"monster rancher" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim