aksiyon / komedi / aile / casus
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

2020 yarıpımı aksiyon türündeki bu filmin oyuncu kadrosunda dave bautista, parisa fitz-henley, kristen schaal, ken jeong, ken jeong, olivia dépatie, devere rogers, noah danby, greg bryk, basel daoud, laura cilevitz, darrin baker, michelle mcleod, miranda millar, rakhee morzaria, sukhman gill, karina grzella, marcus cornwall, charlie luborsky, benjamin luborsky ve jean-michel nadeau gibi oyuncular var, yönetmenliğini ise peter segal yapmıştır.

filmimiz bir göreve sızan ajanımız jj'in kendini ifşa edip herkesi öldürmesi üzerine onu basit izleme görevine gitmesi ile başlıyor. gittikleri yerde takip ettikleri küçük bir kız ve annenin evlerine kameralar yerleştiren iki ajan evi izleyen iki ajanı fark eden küçük kız onların evine gitmeyi başarır ve onları kayda alır. buradan sonrası küçük kızın jj'yi tehditlerle ona istediklerini yaptırmaya dönüyor. birazda küçük kıza ajanlık öğrettikten sonra asıl olaylar başlıyor. kötü adamlar tabii ki ölüyor ama filmin vermek istediği tabii ki bu değil.

bize ajanlık filmi üzerinden bir hikaye anlatılıyor. izlemenizi tavsiye ederim. iyi seyirler dilerim.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"my spy" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim