iyi parti eskişehir milletvekili nebi hatipoğlu, "seçimlerde, ak parti veya mhp ile ittifak olabilir. bu benim şahsi fikrim." dedi.

-tv100
devamını gör...
şahsi fikrin kendine kalsın. iyi partiye oy verenlerin geneli akp'ye muhalif, mhp de stepne olduğundan rahatsız olduğu için oy verenler. bir diğer kısmıda chp'deki bazı kişilere uyuz olduğu veya ip baraj altı kalmasın, söz sahibi olsun diye oy vermiş kisiler. mhp'den atatürk düşmanı çıkabilir ama iyi parti seçmeninin içindeki eski mhpliler atatürkçü kesimdir mesela. atatürk'e hakaret eden, değerlerine saygı göstermeyen, ilkelerine sahip çıkmayan adamlarla ittifak olduğunuz anda burdan oy kaybedersiniz. he derdiniz kendi oyunuz değil kazanan takımın içinde olayım ordan gelen oyla kendimi bir yere atmış oluyorum zaten koltuk garanti kafasıysa yolunuz açık olsun.

son iki seçimde iyi partiye oy vermiş ve eşine de oy verdirmiş biri olarak sürünsem bile atatürk düşmanı akp'ye de onla ittifak kuran partiye de oy vermem. bizim yolumuz atatürkçülerin yoludur. az da olsak, seçim de kazanamasak ne olursa olsun daima çizgimiz atatürk. cumhuriyet düşmanına su bile vermem ne oyu.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"nebi hatipoğlu'nun mhp ve akp ile ittifak olunabilir demesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim