1.
kaynak

sağlık çalışanı bir kadının telefon ile konuşurken hastalarından birinin covid+ olduğu bilgisini diğer kişiler tarafından duyulması ile ortalık karışmış. ana haberlerde bugün bol bol görürüz.

işin bir diğer yanı ise, 24 saatini halk için harcayan, emek veren bir sağlık çalışanına yine o halkın 10 dakika otobüs yolcuğuna tahammül edememesi. tabi ki o sağlık çalışanını özel araçlarla evine bırakabilsek çok daha güzel olur ama böyle bir imkan yok diye böyle bir üslup ile kadını kovar kapı dışarı atmak terbiyesizliktir. yine canım türkiyem şaşırtmıyor, üslubuyla kalpleri kırmaya devam ediyor.
devamını gör...
dövmemişler allahtan. oruç tutmayan adamı silkeleyenler var bu memlekette. sağlık çalışanının başka sağlık çalışanına şiddet olayı da var daha 2 gün önce oldu.

yine şaşırtmadı.
devamını gör...
şaşırtmayan memleketim. şiddet uygulamayarak şaşırttı.
devamını gör...
ülkenin ayırt etmeksizin her kesimden cahil insanla dolu olduğunu gösteren hadise.
devamını gör...
okumuş insanımız bile bu haldeyse ohooo dedirten durum.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"otobüste covid pozitif olduğu öğrenilen sağlık çalışanı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim