"çirkin erkek yoktur, parası olmayan erkek vardır."

paranız yoksa istediğiniz kadar yakışıklı olun, bir kadının gözünde ortalamadan hallicesinizdir yani yakışıklılık da bir yere kadar tatmin eder, maddi olarak istekler çoğalınca karşılaması imkansız hale gelince tükenirsiniz.

paranız var ama çirkinsiniz, kim bakar çirkinliğe, genel kültüre bunların hepsini görmezden getirecek elinizin kiri para var. her şeyin kapısını açan anahtar misali.
devamını gör...
komik oluyorsunuz. yapmayın ya da yapın ya, gülelim biraz.
devamını gör...
para = kadınlar için tek kriter.
devamını gör...
para ile ciks bir araba, araba da kadın çeker. yani para varsa arayan soran olur.
devamını gör...
para güçtür. hayır diyeni dolarla döverim. artıları eksileri var. şimdi paran olunca noluyor? ev araba kaliteli bi yaşam. ee kadın ne ister güven temel fizyolojik ihtiyacların karsılanmasında sorun olmaması mantıken. bu mu kadını çeker yoksa senin sevgin mi? tipin varsa sevgin çeker lakin paran varsa fazla uğraşmazsın bir şekilde seni bulur.tabi bu kanım tutarlı olmayabilir. bir düşüncedir.
devamını gör...
her kadını aynı kefeye koymayın ya şimdi bunlar tamamen karşılıklı almaya verme dengesi mesela zengin adam peşinde koşan kadınlar kendine yatırımı yapıyor orasını burasını yaptırıyor estetik falan filan giyim o biçim parası olan adam da böyle kadınları yanında görmek istiyor karşılıklı bir anlaşma gibi düşünün falan memnun veren memnun onlara mutluluklar diyelim yani ne yapalım.
devamını gör...
para çokomel
devamını gör...
#3030988
amin ecmain.
devamını gör...
aç toplumlarda direkt bir ilişki varken, toplumlar doydukça, bireyselleşme arttıkça, kültür ve demokratikleşme yükseldikçe bu ilişki azalır.

özellikle türkiye' deki toplumları "bütünsellik" içinde değil yöre yöre almak daha doğru olacaktır, bitlis'te doğup büyümüş bir kadının zengin bir erkeğe bakışı, istanbul da büyümüş bir kadınınkinden farklı olacaktır. bu durum fransa'nın almanya'nın bütününde gene başkadır.

erkeğin zengin olmasının önemi kadının "aç kalmaktan" ne kadar korktuğuyla doğrudan ilintilidir. almanya da ki bizim dönerci bi dayının çok sevdiğim bi söylemiyle, "almanya'nın kadınlara verdiği güvenceyi türkiye kendi kadınlarına verse turkiye'deki kadınların %90'ı boşanır!" der bizim dönerci dayı...

ne lazım, barınma güvencesi, ulaşım güvencesi, sağlık güvencesi, meslek güvencesi, maddi güvence...kalıcak 1+1 ev veriyo sana, hatta çocuk sayısına göre daha fazlasını da veriyo, iş de buluyo, eline alışveriş kuponu da veriyo, kart veriyo, otobüse trene bedava binebiliyosun...

e bu durumda erkeğin elinde bmw anahtarı olması senin için çok fazla da bişey ifade etmiyo. çünkü o da biliyo ki o bmw'li adam da stuttgart'a giderken trenle gidecek;;))
devamını gör...
erkeklerin kadından başka düşünecek bir şeyleri olmaması ne kadar acı hayata kadın için gelmişsiniz sadece.
devamını gör...
yasına gore degisir. 19 yasındayım yasıtım erkeklerde para aramıyorum tabii ki ben. ama evlenecek olsam cocugumu 1+1 kirada doguramam herhalde. bazı seylere para lazım. eger paran yoksa girisme evlilikmis, kadinmis islerine o zaman. yapacak bir sey yok kardesim, cok istiyorsan o parayı bul bir sekilde.
devamını gör...
'feromon' satın alınamaz.
kadın önce bunu algılar bilinç dışı
devamını gör...
hesabi odeyelim/paylasalim desek suratlar duser ondan sonra kadinlar parali erkek sever!
yok ya!
ömrum boyunca parayı sevmedim paralı diye birini sevmedim
boyle kadinlara ne oluyor biliyor musunuz?
aldatiliyorlar,terk ediliyorlar...fazla anlayisli olduklari icin!
devamını gör...
kimse kusura bakmasın ama erkeklerin elbette kadından başka düşüneceği bir şeyleri yok.

kadınlar anne olunca çocukları ile bütün hayatını sürdürebiliyor ama erkeklerin böyle bir bağı olmuyor çoğu zaman.

erkeklerin kadınlarla ilgili derdi sadece seks değil. kadınlar olmasın erkekler kendi başına var olamaz.

bir kısım erkek asker olur polis olur. vatanım için hayatımı feda ettim der kendine bir anlam yaratır belki ama kalan erkekler ne yapacak nasıl anlam bulacak.
devamını gör...
eee datlı datlı layikliği yaşamanın, acı acı da zıçması vardır.

cinsel özgürlük, sevgililik ayağına nikahsız ilişki yaygınlaşırsa sonuç da bu olur.

"dul kadın ruhu taşıyan bekar kızlar"

kocası ölmüş ya da ayrılmış kadın 2. bir ilişkiye direkt garantici bakar. kendine para, konfor ve özgürlük sunacak erkeği seçer.

kızlar, bakire iken ve babalarına sadık iken para asla 1. planda değildir. sevgi, güven ön plandadır. lafığ tamamı eşşaa söylenir gakko!
devamını gör...
ya arkadaşım bu dünyada her şey para. parası olmayan kadını veya erkeği kimse istemez. saygı da görmezler zaten. biri sizinle birlikte olacaksa elbette gelirinize, işinize bakar. iki gönül bir olunca samanlık seyran olur lafı kapitalist dünya için geçerli değil. anlayın artık şunu.
devamını gör...
dünyanın en boş muhabbetidir.
devamını gör...
şöyle bir başlığa baktım.
sanırım bazı arkadaşlar şöyle suriyeli ve afganlarla dolu bir mahallede, yıkık dökük kiralık 2+1 evde fakir sevdiceğiyle yaşamaya razı gibi geldi.
inandık tamam.
hı hı, kesinlikle öyle.
hande yener'den geliyor*


şimdi kalkıp "ya o kadar da değil, biraz lazım tabi" demeyin.
o zaman iki yüzlü olursunuz.
o güzel omuzlarınıza* yakışmaz.
devamını gör...
para hayatı kolaylaştıran bir gerçek. bunun aksine konuşan birisini ciddiye almam mümkün değil. parası olmayan adamı, kimi zaman ailesi bile sevmiyor arkadaş. el kızlarını da yargılamak bizlere düşmez. aile diyorum, ötesi yok. belki de yanlış bir zaman da doğduk.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"para ve kadın ikilisi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim