mükemmel-i şahane zamanın ötesinde bir şarkı.

devamını gör...
bagimlilik yapan şarkı.
devamını gör...
ingilizce'de "pahalı ayakkabı" ya da "son moda ve en iyi kuşanım araci" demektir.
devamını gör...
foster the people adlı grubun harika şarkısı.
devamını gör...
unutulmaz okul tetikçileri eric harris ve dylan klebold hayranı olan bir kimse şarkının şöyle bir halini atmış. ve 3 milyon dinlenmiş. ben şahsen şarkının hayranı oldum. yorumlarda bir şeyler diyorlar ama hiç birini anlayamadım. ya benim ingilizcem kötü ya da translate yanlış çeviri yapıyor. her neyse. dinlemek isteyen olursa keyifli dinlemeler.
natural selecetion
edit : o şarkının orijinal videosu değil ama orijinal videosundaki yorumlarda farksız. şarkıyı bir yabancıya söylesen aklına direkt columbine lisesi katliamı gelir. şarkıyı bir açtım nedensiz yere tüm yorumlar şöyleydi :

*sınıfın sessiz çocuğu çantasına doğru ilerler ve sen iki tane ''klik'' diye bir ses duyarsın
*sınıfın öfkeli çocuğu çantasıyla birlikte koridora doğru gider ve sen iki el ateş sesi duyarsın
*sınıfın sessiz çocuğuna yardım ederim ve bana , yarın 11.00 de okulda olmamam gerektiğini söyler.
*zorbalık çok kötü sonuçlar doğurabilir
*hoca sessiz öğrenciye seslenir : cevap 47. bu konu hakkında ne düşünüyorsun ? sessiz çocuk : ak... ve direkt tüm sınıf kaçışmaya başlar.

bildiğiniz bu şarkı columbine lisesi katliamı ve diğer okul baskınları için çıkarılmış. harbiden tek bende'mi oluyor bu diye düşündüm meğerse herkesin aklına şarkıyı dinleyince aynı şey geliyormuş. şarkının ismini yazdıktan sonra you tubeden yorumlara bakabilirsiniz*
her şey bir kenara bu şarkı benim yeni keşfettiğim ve önümüzdeki seneler boyu eğer ölmezsem sevmeye devam edeceğim bir şarkı.
bana okul baskınlarından ziyade başka şeyleri'de çağırıştırıyor , hatırlatıyor.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.
online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim