yeni sevgili aramanızın zamanın geldiğine delalet eder. sanırım istikbal vaat etmiyordunuz.
devamını gör...
ilişkide saygının bittiğini gösteren cümle. bu noktadan sonra bilin ki her hatanız yanlışınız ya da onun istemeyeceği herhangi bir hareketiniz çok ciddi şekilde eleştirilecek, basit görülecek ve hatta aşağılanacaktır. deyim yerindeyse it gibi davranılacaksınız ve buna rağmen o ilişkiyi yürütmeye çabalıyorsanız boşverin derim ben. emin olun o noktadan sonra bir daha ne huzurunuz olacak ne de özsaygınız. o noktada ne kadar çok severseniz sevin ayrılın ve bir daha da ardınıza bakmayın.
devamını gör...
"olmaz çünkü senin gibi bir hıyara tahammülüm kalmadı" diyerek terk edilecek anın gelmesi durumu.
devamını gör...
cacığa bir bütün olarak bakar ve acaba bütünden mi şikayetçi diye düşünürüm. ardından sorarım; salatalık, sarımsak, yoğurt veya nane hangisini ima ettiğini sorarım.
ben açık olmasını öneririm, neyim ben şimdi?
salatalık isem hıyar da demek istemiş olabilir. kendince küçümsüyor olsa da salatalığın çok yararlı olduğundan habersizdir. su kardeşim salatalık, su. diyette misin sınırsızca salatalık yiyebilirsin. vücudun su kaybına uğradığında yine salatalık yiyebilirsin. soyduğun zaman kabuklarını yüzüne sürüp gözeneklerini sıkılaştırabilirsin.
sarımsak isem dünyanın en güçlü antibiyotiği olarak bütün iltihaplarını kurulabileceğimden habersiz olan birine, “nimet tepiyorsun” derim.
yoğurt ise kastettiği mide sıkıntısı yoksa eğer yine vücuduna bağırsak sağlığına çok faydalı olduğumdan habersizdir.
sanırım nane olduğumu kast ediyorsa üzülürüm. aklıma ajdar’ın nane nane nane nane şarkısı gelir.
devamını gör...
çoğunlukla demez, sizin onun hal ve hareketlerinden anlayacağınız cümle budur. tecrübe edilmiştir. vazgeçilenlerden olduk şimdiye dek. ama önemli değil. iyi ki de vazgeçmişler. kötü günde yanında olmayanı, iyi gününde de yanında tutma.
devamını gör...
gece yan gelip yatan erkeğe söylenmesi muhtemel söz.

erkek gün boyunca eve aş,ekmek getirsin yorgun argın düşsün dinlenmek istesin, kadın milleti hep bana hep bana desin üstüne de böyle laflar etsin.

sen şimdi naneyi yemedin mi. hardcore is loading.

bağırmayacaktın anton artık ağzının yerini biliyorum.
devamını gör...
çıplakken mi ?
devamını gör...
ben elimle halledeyim...
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sevgilinin anlaşıldı senden bir cacık olmayacak demesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim