şok marketler afet bölgelerinde ayakta kalan mağazalarındaki gıda ve kişisel bakım maddelerini depremzedelere elden ulaştırıyor.

kahramanmaraş merkezli toplamda 10 ili etkileyen depremler karşısında ilk andan itibaren tüm kaynaklarını afet bölgesine yönlendiren yıldız holding, yardım çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor. türk kızılay, afad ve yerel yönetimlerle iş birliği içinde çalışan yıldız holding'in gerek afet bölgelerindeki mağaza ve depolarından gerekse diğer illerdeki tesislerinden sevk ettiği ürünlerin tutarı şimdiden 175 milyon tl'yi aştı ve her an artmayı sürdürüyor.

holding bünyesindeki ülker, türk kızılay tarafından afet bölgelerine dağıtılması için 6 tır bebe bisküvisi, kek ve bisküviyi hızla teslim etti. toplamda 20 tır'lık planlama yaparak sevkiyat desteğini sürdürüyor. yıldız holding'in perakende şirketlerinden şok marketler afet bölgelerinde ayakta kalan mağazalarındaki gıda ve kişisel bakım maddelerini depremzedelere elden ulaştırıyor.

buradan
devamını gör...
onları alacak ne insan kaldı ne alım gücü. birileri talan etmeden gönül hoşnutluğuyla vermeleri örnek bir davranış olmuş kimilerine.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"şok market'in deprem bölgelerindeki şubelerini halka açması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim