mesaj yolu ile de bildirilebilecek başlıktır.
devamını gör...
yönetimden aldığım cevap nedeniyle ve ilgili yazar ile uzlaşmam gerektiğini aksi halde silik yiyeceğim konusunda uyarı aldım. bu kadar kanıt ile kendisini şikayet ettim ama maalesef yine zalimler ve onlara arka çıkanlar kazandı. fake kadın profili ile erkekleri kandıran, fake fotolar ile insanları kandıranlar, tck 190/2 suçu işleyenler, deprem zamanı insanın canını yakan profil, ve aynı başlıklara aynı tanımları girenler, saçma sapan trolleri kollayanlar ile bir arada bulunmak istemiyorum. benim özüm sözüm birdir, bu yazarlar buradan temizlenseydi eğer sözlük ilk günlerine geri dönebilirdi. bu savaşı kazanabilseydim çoğu yazarı buraya çeker ve eski güzel günlere geri dönebilirdik. bu sözlük artık ayakta kalamayacak. şimdi 2 kişiyiz ama bu sayı artacak. bende isterdim bilgi içerikli tanımlar gireyim, tatlı tatlı goygoyları yapıp o eski kasaba samimiyetine geri döndürmek. gerçekten bunu sağlamak için elimden geleni yapmaya hazırdım. deprem zamanı nasıl çabaladığımı, kışın hava tahminleri ile biraz olsun renk kattığım fotoğraf içerikli başlıklar vardı. başarabilirdik buna çok inandım ama yok abiler bu zihniyet ile olmuyor. sizleri 190/2 başlıkları, iett hatları, fake fotolar ve sahte kadın profilli erkekler ile baş başa bırakıyorum.
not: anubis ve bu hesabım ile ilgili hiçbir tanım kalsın istemiyorum. hesabım silinmeden önce bu tanımları en kısa yoldan nasıl silebiliriz yönetim bana ulaşsın lütfen. yoksa mahkeme yolu ile sildirmek için yasal haklarımı arayacağım.
edit: #2091609 beni en iyi anlatan tanım.
devamını gör...
bu başlığa yazılanlar ve yazanlardan bağımsız bir şeyler söylemek istiyorum. bazı arkadaşlarımız beni uçurun diye ısrar ediyorlar. gitmek için ellerinden geleni yapıyorlar. iyi de arkadaşlar, kafa izni alıp sonsuza kadar sözlüğe girmemek sizin elinizde değil mi? tek farkı profilinizde kalbimiz seninle değil de kafa izninde yazıyor. niye hür iadenizi kullanıp bunu yapamıyorsunuz da iradesiz bir birey olarak kuralları baştan belli bir sözlükte size ayrıcalık yapılmasını istiyorsunuz? bir de kendine lanet okutup uçurulduktan sonra yeni hesap açıp gelenler var. e hani burası kötü, kaka, boktu? hem gideceğim diye kendinizi yırtıyor hem de koşa koşa geri geliyorsunuz.

kimse bu tanımı üstüne alınıp da mesaj kutumda ama eğöeöğeğe demesin.
devamını gör...
bunlar hep kendi sorumluluğunu dahi alamama, teslimiyet emaresi. bdsm den önceki o dingin ve itaatkar* ruh hali gibi.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sözlükten uçurulmak isteyen yazar" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim